Wpis z mikrobloga

Ceny kakao, jak już wspominałem, wywaliło.

Obecna cena lidlowskiego odpowiednika słynnej książki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Deco Morreno, Belbake, 200 gramów - 5,79.
Cena Wedla mlecznej, bez promek, też Lidl - 4,79. 90 gramów.

Polub ten wpis, a zawołam Cię po rozliczeniu kontraktów w czerwcu i wrześniu (wtedy wjadą dostawy po nowych cenach), sprawdzimy polską inflację złożoną po wartościach m/m, a także ceny i gramaturę (ostrożnie!) Wedla i Belbake na półce.
Porównamy również skład, mam zdjęcia opakowań.

W cenie tabliczki czekolady około 45% to koszt kakao.

Warto zrobić lekki zapas. Oczywiście w ramach własnej konsumpcji. Ja co tydzień robię czekoladę dla całej rodziny. Rytuał. Czekolada, czerwone wino - wydłuża życie, polecam ten stan.

44 tabliczki z Wedla do maja 2025 plus trochę kakao rytualnego (ponad kilogram). U mnie zejdzie, żadna spekulacja.

Wciąż można dorwać 22 tabliczki Wedla za 79,99 na alledrogo. Polecam.

#gielda #kakao #ekonomia #czekolada #czekowpis
Krzewiciel_prawdy - Ceny kakao, jak już wspominałem, wywaliło. 

Obecna cena lidlowsk...

źródło: 1000003581

Pobierz
  • 95
@RudyZibi

powtórzę, czy te leki bierzesz w celach relaksacyjnych? Czy po to aby zwalczyć dolegliwość.


Ale co za różnica w jakich? Sam napisałeś, że szkodzi w każdych ilościach.
@JoMaHaa:

RCKiK w wawie aktualnie daje to i generalnie jest to tłuszcz z cukrem

Chocoyoco xDD Skład wygląda ok, ale to i w Terravicie było ok, więc nic nie mówi. Smak to już będę musiał indywidualnie ocenić, jakie czekolady są w zestawie? Same mleczne?
Dzięki za fotki ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@Krupier milka 10 lat temu a teraz to przepaść, mi podchodzą tylko te duże jeszcze z laskowym albo migdałem i jeszcze jakaś 3 kiedyś była, z małych truskawkowa mimo że gorsza niż kiedyś to nadal zjadliwa, reszta to tragedia, tu się zgodzę. Wedel w sumie nigdy mi nie smakował, już schogetten jest u mnie wyżej, w sumie z tanich czekolad to moja topka
tyle, że kokainę i LSD weźmiesz żeby się naćpać, a lampkę wina wypijesz dlatego że dobrze smakuje, a nie po to by się schlać. Taki szczegół.


@enron Smak, mistyczna aura, te sprawy wiadomo byczku. A tak naprawdę to microdosujesz sobie alkohol który akurat ma działanie rozluźniające. To można robić z każdym narkotykiem
czerwone wino wydluza zycie xDDDDDDDDD hahaha


@bandera: Jeśli weźmiemy bezalkoholowe wina to mogą mieć całkiem dobre właściwości prozdrowotne. Jakiś przeciwutleniacze i inne substancje. Ogólnie z alkoholem też, tylko ten alkohol w ogólnym rozrachunku zapewne daje więcej szkody niż korzyści.