Wpis z mikrobloga

#podciaganiezwykopem

96 453 - 41 = 96 412

Chyba sobie naciągnąlem mięsień pleców wczoraj, bo dziś rwało strasznie przy podciąganiu, ale trening zrobiłem. Jutro i pojutrze chyba już zrobię przerwę i jakieś żele zastosuję.

Dziś 4 serie, nogi w krzesełko.

Dodatkowo plan to standard, czyli pompki, przysiady, orbitrek i brzuch na drążku (z tym ostatnim zobaczymy, bo na tym sobie naciągnąłem coś)

licznik osobisty podciągnięć od 4 grudnia - 2830

#mirkokoksy
#kalistenika
  • 3
@macan: gdzie boli konkretnie? Polecam końską maść rozgrzewającą na bóle wszelakie, śmierdzi masakrycznie, ale pomaga xd
Edit: dobrze rozumiem, że ten "licznik główny' to taka ogólnowykopowa zabawa, a sam zrobiłeś 2830? Może dołączę do zabawy xd
  • 0
@Jazon: Z prawej strony na dole. Jak napnę mięśnie pleców, to one mają taki powiedzmy kształt litery V, ból jest na dole na wysokości brzucha.

Z tym licznikiem to dokładnie dobrze rozumiesz ;) Mam excela, w którym codziennie zapisuję ilość podciągnięć xD

Edit:

Wszedłem w Twój profil, Ty to dzik nad dziki jesteś widzę na tym drążku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@macan: najszerszy grzbietu z opisu by wynikało. Ja bym odpuścił na jakiś czas podciąganie/wiosłowanie, tak z tydzień chociaż, porozciągał się, porollował.
Ja się jakoś dużo nie podciągam, ale dorzucę może moje repy do puli, w sensie odejmę xdd
A dzięki, dzięki, coś tam się potrafi, chociaż mogłoby być lepiej xd ogólnie moje hobby przerodziło się w źródło utrzymania, bo zostałem personalnym i instruktorem kalisteniki