Wpis z mikrobloga

Pośrednicy nieruchomości, jak ja ich #!$%@? nienawidzę.
Nie dość, że są kompletnie zbędnym tworem generującym tylko koszty, to jeszcze żaden z nich nie potrafi wykonywać swojej roboty.
Od miesięcy szukam działki do kupienia, i ogłoszenia wystawione przez pośredników:
- 5/10 są nieaktualne
- Zawierają absolutnie szczątkowe informacje (brak chociażby takich podstaw jak dokładne wymiary działki, a wszelkie pytania i tak kończą się na "to ja zapytam właściciela", nie wiedzą nic)
- zdjęcie poniżej to autentyczne i JEDYNE zdjęcie z pewnego ogłoszenia. Tak, właśnie takiej jakości (jak powiększycie, to zobaczycie, jak to widać na stronie z ogłoszeniem). Często np. jedyny załączony plik, to zrzut z geoportalu, żadnych zdjęć
- nigdy nie zapomnę, kiedy oglądałam dom na wsi z jakąś Grażyną pośredniczką, która już następnego dnia zaatakowała mnie tanim "ale proszę się decydować, bo mamy już zainteresowanych, trwają negocjacje, BIEGUSIEM!", a na moje pytanie, skąd posiadłość czerpie wodę, Grażyna mi odpowiedziała, że z boilera.

Po co to żyje.

PS. Szukam działki na północ od #lublin, najchętniej okolice Starościn i minimum 20 arów, jak kogoś znacie, to chętnie przygarnę trop.

#nieruchomosci #posrednicy #januszebiznesu #przemyslenia
BarkaMleczna - Pośrednicy nieruchomości, jak ja ich #!$%@? nienawidzę. 
Nie dość, że ...

źródło: działka

Pobierz
  • 50
@BarkaMleczna: Po to takie zdjęcie wrzucają żeby czasem nie znaleźć gdzie to i żeby właściciela nie odszukać. Jak dzwoniłem pare razy to najwyżej kierunek #!$%@? od południka zero mi mogą podać, żebym czasem nie wiedział, czy mi się opłaca w ogóle jechać i oglądać.
@BarkaMleczna: Może nie Starościn ale też na północ od Lublina - Wandzin - dobra lokalizacja z uwagi na benefity.
Są obecnie 3 działki wystawione na sprzedaż, jedna nieco ponad 20a przy torach - no ja bym jej nie chciał, ale niektórym klakson pociągu w nocy nie przeszkadza - koszt około 260tys. Dwie pozostałe to mają po 1ha - jedna tańsza 450tys. ale bym obstawiał, że trzeba będzie sobie ziemi nawieźć aby