Wpis z mikrobloga

Chciałbym choć raz zaznać tego jak to jest podobać się komuś albo jak to jest gdy ktoś chce po prostu spędzić ze mną czas. Widzę te wszystkie szczęśliwe pary i widzę, że są bardzo szczęśliwi. Można copeować w sposób “zajmij się sobą, przynajmniej nikt ci nie marudzi, przynajmniej masz więcej pieniędzy” ale co z tego skoro nie jestem szczęśliwy, jestem samotny nawet nie mam z kim pogadać, nikt w moim życiu nie wyraził szczerej chęci nawiązania relacji ze mną, czy to była dziewczyna czy po prostu znajomy ze szkoły który myślałem że będzie spoko kumplem. Nawet ojciec mnie nie chciał już dobre 10 lat się do mnie nie odzywał. Także jak mam się czuć jakkolwiek warty uwagi skoro życie z każdej strony daje mi znak, że moja obecność na tym świecie jest bezużyteczna? #zalesie #samotnosc #depresja
  • 8
@trike jak jesteś nieszczęśliwy to nawet 7 dupek wirujacych ci na #!$%@? tego nie zmieni. Szczęście bierze się że środka, nie z zewnątrz. Depresja to straszna choroba i ma #!$%@? czy jesteś sam, z kims, bogaty, biedny, gruby czy chad. Problem niestety siedzi w tobie, ale to nie twoja wina. Nie wiem jak ci pomóc, bo sam choruje i jedyne zwycięstwo jakie udało mi się póki co uzyskać to to, że nadal
Także jak mam się czuć jakkolwiek warty uwagi skoro życie z każdej strony daje mi znak, że moja obecność na tym świecie jest bezużyteczna?


@trike: życie nie jest sprawiedliwe, musisz grindować i pchać kamień swojego #!$%@?*nia przed siebie, licząc że Ci się on na łeb nie zwali - powodzenia
Dietetyq - >Także jak mam się czuć jakkolwiek warty uwagi skoro życie z każdej strony...

źródło: latest

Pobierz
jak jesteś nieszczęśliwy to nawet 7 dupek wirujacych ci na #!$%@? tego nie zmieni


@SLyer: z całym szacunkiem, ale moim zdaniem to bzdura i mylenie dwóch zjawisk. Są ludzie, którzy są nieszczęśliwi z różnych powodów i jeśli czyjeś nieszczęście kręci się wokół tego, że komuś doskwiera samotność to zaspokojenie tej potrzeby może dużo zmienić, jeśli nie zmieni to znaczy że 7 dupek mu nie pomoże, ale jednak są ludzie, którym czegoś