Wpis z mikrobloga

Jaki router z 5g byście polecili? Moja wioska ma światłowód ale oczywiście na moje osiedle nie wjechali. Do końca zeszłego roku mobilny z sieci na literę t był całkiem w porządku ale w tym to już wieczorami bywa dramat. Mają dołożyć nadajniki ale same 5g więc 4g nadal będzie przeciążone.

#router #internet #lte
  • 4
@Bigfranklin: dupe truj tym od światłowodu ;)
zbierz chętnych na osiedlu. listę pokaz operatorowi ( jak orange to jednak to jest g. warte ) - mniejszy zrobi

u mnie jak na wies wjechał prywaciarz to orange się obudziło i kopia rowy.
z 5 lat temu z kilku wiosek zebrałem > 100 chętnych dałem orange i mieli w nosie. no to się pojawił prywaciarz
zzrobil działa. wszyscy chętni wzięli od niego. Orange
@msr99: Generalnie wioska ma światłowód, ale nasze nowe osiedle olali. Każdy chodził w swoim zakresie do Orange to również nas zlewali. Jak mówimy adres to tylko odpowiadają, że znają temat i nic nie mogą zrobić, trzeba czekać. -_-
@Bigfranklin: Największe problemy są właśnie na nowych osiedlach domków. Pewnie u Was jest prąd pod ziemią, a nie na słupach i nie ma słupów telekomunikacyjnych, więc nie zrobili. Droga między domami też może być prywatna. Sprawdź swój adres na https://internet.gov.pl Jeśli nie ma dostępności światłowodu, to jeśli zgłosisz zapotrzebowanie, firmy telekomunikacyjne dostaną o tym informację. Bardzo prawdopodobne, że to nie pomoże, ale może warto spróbować.