Wpis z mikrobloga

@Krs90 też weź pod uwagę, że trochę igrzyska ludzie robią i #!$%@? się o wszystko o co mogą. Gość nie widział, że stanie się głównym aktorem sensacji internetowej w Polsce i każdy normalny człowiek, nie wie jak sobie z takimi sytuacjami radzić od razu. W sumie to przykre jak w jednej chwili można zrujnować sobie reputację w całym kraju bo się nie pomyślało. Nauczka na pewno ale też weź z tym żyj.
nie wie jak sobie z takimi sytuacjami radzić od razu


@Wykastro: ja jestem normalnym kołchoźnikiem, i wiem, że nie warto dolewać oliwy do ognia. Skoro ja, debil, to wiem, to on Wielki Pan i Władca, Pierwszy Biznesmen RP też to powinien wiedzieć.

I w życiu bym nikogo nie zwolnił przez skype, tylko wpierw bym z taką osobą porozmawiał osobiście.

Ale ja to debil jestem, i gówno wiem.
@tyr3q360: Mógł podkreślić, że zachował się jak janusz, i dotarło do niego, że to negatywna cecha charakteru, o której nie miał do końca świadomości. Wtedy by było może wiarygodniej, że do niego dotarło co źle zrobił, a nie że coś musi napisać, żeby się od niego lud polski odczepił.
po pierwsze to powinien przeprosić te babę i błagać o to by go nie pozwala xD


@leeaxe: dokładnie! I dać chociaż długopis i "customizowany" pendrive!
w końcu zrobił to, co powinien od początku


@Moseva: No chyba nie xD Najpierw wywalił ją przy wszystkich, żeby zachować terror w tej gówno-robocie, a teraz zgrywa ofiarę. Łełełe nie mam czasu, bo zadzwonienie i gadanie jest mniej czasochłonne niż pisanie, a zrobienie prywatnej rozmowy na skype to aż sekunda czasu, której nikt mu nigdy nie odda. Sekunda bezpowrotnie stracona.
@G06DbT tylko, że zakładasz, że inni są tacy jak Ty, a ludzie są barwni i w różanych sytuacjach, doświadczeniach etc…

Przez tego pryzmat Twoje założenie nie ma sensu, brak w nim logiki i po prostu nie masz racji. Teraz tak można powidziec, stwierdzą się fakt po rozlanym mleku.

On główny błąd jaki popełnił w tej sytuacji, to nie przewidział w jaką stronę to pójdzie.

Za to Ty zawsze wiesz w każdej sytuacji
brak w nim logiki


@oficjalniemartwa: jakiej logiki? Traktujesz ludzi jak gówno, to potem zbierasz tego owoce.

Darek sam zaczął ten cyrk. Jak by pogadał z nią na osobności, albo chociaż zadzwonił, i zapytał jak postępy to by nie było żadnej sprawy. A on się zachowuje jak w chlewie. Nie mów mi że to normalne.

Za to Ty zawsze wiesz w każdej sytuacji jak się zachowasz bo w końcu co Ty tam
Znając jego poprzednie oświadczenia - pewnie to było pisane już pod naciskiem/konsultacją z jakimkolwiek specjalistą/radcą prawnym etc.
Po czym widać? Nadal nie wykazał żadnego błędu w swoim zachowaniu, nie dając tym samym amunicji na ewentualny pozew, a jednak pojawiły się "jakieś" przeprosiny, które mogłyby usatysfakcjonować osobę postronną.

Gdyby to było jego jedyne oświadczenie na samym początku - sprawa by przycichła i przeszła bokiem.