Wpis z mikrobloga

@G06DbT nie bronie go, tylko poruszyłem temat zachowania ludzi i twojego bo zachowujesz się jakbyś wszystkie rozumy pozjadał i wszytko wiedział. W dupie byłeś i gówno widziałeś, nie cierpię egoizmu i braku empatii. Biednej pani grafik ci szkoda a chłopa juz nie. To też jest człowiek i wymagacie od niego dobrego zachowania a sami się zachowujecie jak zwierzęta.

Ok źle zrobił, ok ma nauczkę, ok może go to coś tego nauczy ale
Biednej pani grafik ci szkoda a chłopa juz nie.


@Wykastro: nie szkoda mi chłopa, który nie potrafi się zachować jako szef.

Może do rwania rzepy się nadaje, ale nie do rządzenia ludźmi.

Gdzie się zachowuje jak zwierzę wobec niego? Staram się zrozumieć jego tok myślenia, i zachowania względem drugiej osoby, ale wybacz, nie potrafię.
@G06DbT nie szkoda Ci chłopa bo odwalił ( z tego co wiem jedna akcje)

To gdzie jest ta granica, że było by ci go też szkoda? Nie długo jak ktoś krzywo spojrzy to nie będzie zasługiwał na empatię xd

Może mu teraz odwaliło a wcześniej mógł np co roku pomagać na małe dzieci czy grzyb wiadomo co, a może taki całe życie był dla wszystkich albo jescze gorszy i mu się należało.
np co roku pomagać na małe dzieci


@Wykastro: na pewno. Jak by mogło być inaczej.

że miał b trudny czas, nie wiesz co się u niego odwaliło


@Wykastro: a co miał napisać? Mleko się rozlało, i próbował to posprzątać.

Czasem warto się ugryźć w język, ale do Darka to chyba nie dotarło zbyt wcześnie. Ma nauczkę do końca życia.
@G06DbT ale wiesz, może serio coś złego u niego się dzieje, każdy z nas toczy codziennie jaką wojnę. Jak jest prezesem firmy to znaczy że ma zajebiste życie?
w końcu zrobił to, co powinien od początku


@Moseva: no właśnie nie. Klasyczne, jeśli czujesz się urażony to przepraszam, nie jest przeprosinami. Często ten tekst stosują gwiazdy.