Wpis z mikrobloga

#pracait poszukuję osoby, która stworzy mi aplikację mobilną, która ma służyć do zbierania punktów lojalnościowych, coś na styl Orlen Vitay, ale oczywiście nie na taką skalę. Zależy mi, aby ktoś już miał w tym doświadczenie i nie uczył się na mnie, oraz nie babrał się z tym miesiącami.
  • 10
@peoplearestrange nie wiem ile kosztuje taka usługa. Mam kilka ofert, łącznie z abonamentami, ale to raczej duże firmy i nie wszystko mi odpowiada w ich specyfikacji. Oczywiście jak każdemu zależy mi, żeby koszt był jak najniższy a jakość jak najwyższa. Chce, żeby to dobrze śmigało i żeby każdy z nas był zadowolony. Nie szukam osoby, która zrobi mi to za frajer, tylko kogoś, kto się na tym zna (bo ja na przykład
@kimikini mój pracownik miał z każdym z nich spotkanie i zarówno ci najdrożsi jak najtańsi są tak samo wiarygodni. Ta najwyższa oferta jest skierowana raczej do dużych marketów, bo jest bardzo rozbudowana
To jest prosta sprawa. Po podatkach i opłatach taka firma musi wziąć żeby się utrzymać siebie i pracowników z 30k zł + vat za miesiąc. (Ktoś musi w takiej firmie wyszukać klienta, ktoś omówic projekt, ktoś zaprogramować, ktoś przetestować, jakiś manager musi to spiąć w całość). Ci wszyscy ludzie w miesiącu muszą coś zarobić

Przyjmując więc że koszt tych wszystkich ludzi w miesiącu to 30k zł + vat (bardzooo optymistycznie) a w