Wpis z mikrobloga

Obserwuje sobie kacapską propagandę na wykopie i muszę napisać, że po wielu próbach udało jej się trafić w gusta wykopków. Mianowicie mnóstwo wpisów odwołuje się do treści "nie mam zamiaru walczyć za kraj który nic mi nie daje i tylko zabiera". Kontynuując punktem zaczepienia są p0lki, janusze wyzyskiwacze, mityczne wieloletnie kolejki na rezonans itd. Żeby mieć świadomość, jak bardzo jest to wycelowane w obrzydzenie polakom Polski trzeba pamiętać, że rosyjska propaganda nie działa wprost, a kropla drąży skałę.

Jeżeli ktoś w ogóle wprowadza symetryzm i pisze, że dla niego bez różnicy czy tutaj będzie Polska czy Rosja to znaczy, że jest skończonym idiotą i niech włączy sobie jak wygląda Ługańsk, Dombas albo jakakolwiek inna miejscowość w Rosji poza Moskwą, Petersburgiem albo Kazaniem.

#wojna #ukraina #rosja #polska #propaganda #onuce
gracilis - Obserwuje sobie kacapską propagandę na wykopie i muszę napisać, że po wiel...

źródło: onuce

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@xer78: widzę że walczysz z faktami. De iure to ukraina a de facto to rosja i rosja tam zarządza. Masz prezentacje tego jak będzie wyglądała polska pod ruskim butem.
Chyba że dalej się upierasz że to ukraina ale to jest równoznaczne z twierdzeniem że istniały polskie obozy zagłady.
  • Odpowiedz
  • 0
@zapek usunąłem twoj wpis bo jest wybitnie szkodliwy, twierdzenie że tobie nie robi czy tu jest rosja czy polska bo twoje życie się nie zmieni to absurdalny symetryzm
  • Odpowiedz
@gracilis: po pierwsze, nie skłamałem niczego... a to co Ty zrobiłeś to manipulacja. Poza tym... zwróć uwagę jak działasz.. propaganda i tylko tyle. Czy uważasz, że to sprawiedliwość za którą mam oddać życie? Zastanów się, bo ludzie tacy jak Ty tworzą ten system obłudny, obsmarowany krwią niewinnych ludzi.
Poza tym "twierdzenie że tobie nie robi czy tu jest rosja" <-- tego nie powiedziałem, a Ty manipulujesz.
"wybitnie szkodliwy" <-- co
  • Odpowiedz
@gracilis:

widzę że walczysz z faktami. De iure to ukraina a de facto to rosja i rosja tam zarządza. Masz prezentacje tego jak będzie wyglądała polska pod ruskim butem.


Czy podczas okupacji, Warszawa była niemieckim miastem czy może polskim miastem tymczasowo opanowanym przez
  • Odpowiedz