Wpis z mikrobloga

Obserwuje sobie kacapską propagandę na wykopie i muszę napisać, że po wielu próbach udało jej się trafić w gusta wykopków. Mianowicie mnóstwo wpisów odwołuje się do treści "nie mam zamiaru walczyć za kraj który nic mi nie daje i tylko zabiera". Kontynuując punktem zaczepienia są p0lki, janusze wyzyskiwacze, mityczne wieloletnie kolejki na rezonans itd. Żeby mieć świadomość, jak bardzo jest to wycelowane w obrzydzenie polakom Polski trzeba pamiętać, że rosyjska propaganda nie działa wprost, a kropla drąży skałę.

Jeżeli ktoś w ogóle wprowadza symetryzm i pisze, że dla niego bez różnicy czy tutaj będzie Polska czy Rosja to znaczy, że jest skończonym idiotą i niech włączy sobie jak wygląda Ługańsk, Dombas albo jakakolwiek inna miejscowość w Rosji poza Moskwą, Petersburgiem albo Kazaniem.

#wojna #ukraina #rosja #polska #propaganda #onuce
gracilis - Obserwuje sobie kacapską propagandę na wykopie i muszę napisać, że po wiel...

źródło: onuce

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
@gracilis: Wiem, że moze to zabrzmieć jak szok - ale aktualnie wróciłem i mieszkam sobie z rodzinką ( ͡° ͜ʖ ͡°) (z którą btw już o tym rozmawiałem i w trakcie wojny mamy wszyscy plan uciekać)

Ale jestem pewny, że jak powyzywacie tam w MoNie więcej ludzi od tchózy, nieudaczników i ruskich agentów to nastukacie sobie wiećej poborowych, tak trzymać ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@gracilis: ale wy #!$%@? w tym wszystkim nie rozumiecie jednej podstawowej rzeczy - ludzie, którzy piszą, że nie będą walczyć, albo że dla nich czy będzie tu rosja czy polska jest bez znaczenia NIE PLANUJĄ zostawać na terytoriach polski w razie wojny. 99% z nich zakłada, że będą żyli sobie w hiszpanii/portugalii czy gdziekolwiek indziej. nikt nie ma zamiaru siedzieć w domu i czekać na rakietę, która trafi w ich
  • Odpowiedz
@gracilis: spoko, jesteśmy przecież ruskimi trollami, nie będzie nas tak wiele xD

W ogóle scenariusz, w którym dochodzi do wojny jest abstrakcyjny, ale jeśli już się to stanie to jakoś jakoś pomieścimy, Europa jest duża ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@janciopan Ale na wykopie jeszcze niedawno siedział chociażby sam Gon70, który aktualnie ma ABW na karku i pokazywał się potem publicznie z Panasiukiem i Sykulskim, także rosyjskie troll konta nie omijają wykopu, bo w sumie dlaczego by miały? Nie wspomnę już o zielonkach piszących łamaną polszczyzną i znikających z wykopu tak szybko jak się pojawią
  • Odpowiedz
koniasz, multikonciarzu, miej godność i konto usuń, flaku


@slapdash: Co cie tak bardzo w moim komentarzu zabolało? Czyżbyś sam próbował dzielić społeczeństwo poprzez wyzywanie każdego od ruskich onuc?
  • Odpowiedz
@gracilis: nie wiem, czy nie poszedłeś za daleko w swoich rozumowaniach i idealizowaniu obrazu Polski, że sam się okłamujesz, że wszyscy Polacy chcą oddać życie za polityków.
Powiem Ci tak, byłem patriotą.. jeszcze parę lat temu mogłem oddać życie za Polskę, ale zwróć uwagę jak ona działa, ale nie tylko ona. Wszystkie kraje działają podobnie - wyzysk ludzi, którzy coś chcą robić, aby przekazać to dla polityków i ich biznesów.
Widzisz, nie dostaję za to żadnej zapłaty, mówię to co czuję. Mogę bronić za przyjaciela, mogę bronić bliskich, pewnie jak i Ciebie by atakowali, to i Ciebie bym bronił, ale za polityka nie pójdę walczyć nawet jeśli by mnie siłą zaciągnęli.
Powiem Ci dlaczego, abyś zrozumiał to.
Każda forma niewoli jest zła, a obecnie mamy tak, że wszystkie państwa stosują niewolę - jak zarobię muszę płacić podatki. Jak kupię sobie mieszkanie nadal płacę podatki za coś co moje, jak kupię coś i chcę podarować - nadal podatki etc. Chcę mieć dom - muszę zgodę na to, że buduję na mojej działce, chcąc utwardzić teren podobnie etc. To jest moja wolność i własność - nic nie mogę bez zgody "państwa".
Ale za tą wolność muszę umierać. Nie gniewaj się, ale wypisuję się z systemu, który karze mi płacić i później ginąć. Wojna się kończy jak kończą się żołnierze, wtedy Ci sami politycy co wypowiedzieli wojny, zawierają pokój - mniej ludzi, "krwawe szachy" zakończone. Nie chodzi o ludzi - bo jeśli tak by było, to zarówno Ukraina czy Rosja w wojnie, jak walczyli o Bachmut nie wysyłaliby tylu ludzi na rzeź o jeden
  • Odpowiedz
  • 2
@zapek większych i bardziej infantylnych głupot dawno nie czytałem xd możesz sobie być przeciwko wojnie i wojsku tak jak przeciwko gwałtom i całej niesprawiedliwości na świecie tylko co z tego że druga strona może mieć to gdzieś i po prostu chciec cię zniszczyć albo zrobić niewolnika
  • Odpowiedz
z tego że druga strona może mieć to gdzieś i po prostu chciec cię zniszczyć albo zrobić niewolnika


@gracilis: i tutaj się zgadzamy, stąd zgłaszam mój sprzeciw, abyś TY czy ktoś inny czynił mnie niewolnikiem.
A co do "infantylnych" to chciałbym powiedzieć, że to nie ja nie ogarniam świata, a ktoś, kto wierzy obłudnym politykom, choć wielokrotnie go wystawili i oszukali.
Idź leć - możesz zaciągnąć się do wojny na
  • Odpowiedz
@gracilis: a ja Polskę bardzo lubię i sobie cenię, ale w razie W raczej nie będę walczył i jej bronił. Wolałbym jednak pożyć dłużej na tym świecie.
  • Odpowiedz
nie mam zamiaru walczyć za kraj


@gracilis: Koniec, kropka. Nie mam zamiaru walczyć za żaden kraj i ryzykować własnym życiem. Nie ma nic do tego mój stosunek do kobiet czy to, że czuję się ruchany na każdym kroku przez państwo którego mam bronić. Ja po prostu nie chcę dostać kuly w łeb.

Tak ciężko to zrozumieć?
  • Odpowiedz
Bo nic nie potrafisz, nic nie umiesz i nic w życiu nie osiągnąłbyś nawet gdyby ktoś postawił tobie merola i 1mln zł w gotówce..


@gracilis: Ale właśnie takim się w tym kraju dobrze żyje, słyszą od polityków że są solą tej ziemi, dostają hajs z budżetu itd i oni będą właśnie walczyć bo jak wyjadą ich sytuacja się pogorszy. To ci co coś potrafią, dobrze zarabiają, są zaradni są najbardziej
  • Odpowiedz