Wpis z mikrobloga

No dobra, ale generalnie jeśli w ofercie pracy jest:
- szukamy grafika z umiejętnością obsługi Corela

to chyba szukam osoby, która ogarnia Corela? Może różowa powiedziała, że ogarnia, bo myślała, a #!$%@? umiem photoshopa to i corela.

To trochę jakbym szukał kierowcy TIRa i wymagał znajomosci przeładunku, a odezwałby się kierowca autobusów, bo myślał że w sumie to jeden #!$%@?. Tu i tu się jeździ a potem stał jak dupa i nie wiedział co robić, bo się okazuje, że tu nie ma przystanków.

Nie bronię szefa, bo zachował się jak #!$%@? tymi wiadomościami, ale jednocześnie też #!$%@? mnie notoryczne kłamanie ludzi w CV. Umie 4 słowa po niemiecku i wpisuje komunikatywny. Obsługa komputera? Umiem włączyć, wejść na Facebooka - bardzo dobra.

#pracbaza #januszex #radom #giftpol
  • 39
Ale wszyscy to wiedzą i sam jestem po stronie szefa (jedyne do czego sie moge czepić to forma zwolnienia) ale wykopki po prostu uwielbiają mieć osobę którą mogą gnoić ,wylewać swoje frustracje na te osobę, niszczyć życie prywatne nie znając wszystkich szczegółów sprawy a na końcu całkowicie przesadzić jak to było w bardzo wielu przypadkach itd. Taka ich zwierzęca natura
@tojapaweu: podobno mówiła że umie adobe i januszowi nie przeszkadzało. Po za tym 2 dzien pracy to okres wdrożeniowy jeszcze więc jak wymaga od niej by robiła tyle ile juz doświadczeni pracownicy to jest #!$%@?. Po 3 jeśli nawet ona byłaby totalnym nie ogarem to rozmowa o prace jest po to aby podziekowac po niej takim osobom a jak sie kogos nieogarmietego przyjęło to zwolnić należałoby go z jakąs godnością a
Jeśli szukał byś kierowcy TIRa a przyjął byś kierowcę autobusu bez potwierdzenia jego umiejętności to świadczyło by to źle o tobie jako o pracodawcy. xD Also różowa pisała, że na rozmowie wprost powiedziała, że z Corelem wcześniej nie pracowała więc bardzo prawdopodobne, że po kilku dniach wdrożenia przyzwyczaiła by się do innego niż PS oprogramowania.
@tojapaweu: Po pierwsze to po to jest rozmowa kwalifikacyjna, żeby weryfikować umiejętności kandydatów. Zawsze można dać też zadanie domowe.
Po drugie to po to jest okres próbny, żeby odsiewać (w cywilizowany sposób) ludzi,. którzy się nie sprawdzili.
Po trzecie to kobita obsługiwać Corela potrafiła, bo zrobiłą 9 z 15 projektów których od niej oczekiwano, więc po prostu się jeszcze nie rozkręciła, co mogło wynikać np. z tego, ze Corela zna, ale
@zielinski998: co za dzban xD Przeczytaj se co napisałem wyzej. Kobita zrobiła 60% zadań wymaganych od doświadczonego pracownika pierwszego dnia i dla ciebie to mało xD.
W każdej normalnej pracy daje się czas na wdrożenie. Wy głąby bronicie firmy, która nawet handlowcom ponadawała maila handlowy1 i kolejne cyferki, a nie imienne. Ciekawe dlaczego, prawda? Na pewno nie dlatego, ze tam zdecydowali się drzwi obrotowe zamontować bo taka rotacja :D
@tojapaweu pracodawcy bardzo często szukają ludzi z umiejętnością obsługi corela, bo corel przy pakiecie adobe jest relatywnie tani (jednorazowo kosztuje 2200 zł, a adobe jakieś 450 zł miesięcznie, jak się nie wynegocjuje odpowiedniej dla siebie ceny). Jedyne, o co się można do niej przyczepić, to nie o fakt, że powiedziała, że umie pakiet adobe, że nauczy się corela, ale o to, że nie namawiała Janusza, żeby jej wykupił tego adobe pokazując na
@tojapaweu a jeżeli przychodzi dziewczyna i widać nie ogarnia to po h ja zatrudniasz? Grafika bym na rozmowie już posadził i dal mu jakis projekt. Umie witamy nie to do widzenia. Chciał za darmo mieć grafika bo pewnie umowa zlecenie 15 ziko za godzinę to ma.
Also różowa pisała


@tatamarcina: #!$%@?, ludzie siedzą w więzieniach z powodu fałszywych oskarżeń o gwałt czy przemoc, ale wykopkowy spermiarz obcej lasce, której na oczy nie widział i słowa z nią nie zamienił, wierzy na słowo. XD XD XD
Beka z bronienia Janusza xD.


@somskia: I kolejna, co udowadnia, że kłamanie wychodzi wam najlepiej. Gdzie ja bronię janusza? Ja jestem tu bezstronny. Janusz nie jest bez winy, ale wychodki, co się zesrały jak ty, pokazują swoją prawdziwą wartość jako pracownika. Większość pracodawców potrzebuje w swojej firmie kierowników, ludzi zaufanych i wiesz kto nimi nie zostaje? Właśnie tacy roszczeniowi milenialsi jak ty.
ja bronie szefa bo ludzie kłamią


@teslamodels: ale ona nie kłamała, wprost powiedziała, z którego softu korzystała, co potwierdził grafik, który był na jej rozmowie rekrutacyjnej. Mimo tego dziewczyna zrobiła 60% normy doświadczonego w firmie grafika w swój drugi dzień pracy. W dodatku ten grafik przyznał, że szło jej lepiej niż jemu, gdy on zaczynał. Tydzień i by śmigała w nowym sofcie jak inni. Trzeba mieć takiego samego wąsa jak ten
festiwal ciagniecia paly januszowi prywaciarzowi trwa xD
oczywiscie juz musial wleciec temat oskarzen o gwalt, bo to ma ogromny zwiazek z ta sprawa ze typ nie potrafi zweryfikowac umiejetnosci na rozmowie kwalifikacyjnej, w 1 dzien pracy wymaga 100% wydajnosci starego pracownika i zwalnia przez skype, po czym ostentacyjnie oglasza w wyjasnieniach ze łaskawy pan zapłaci za pracę zgodnie z umową xD
przyjął byś kierowcę autobusu bez potwierdzenia jego umiejętności to świadczyło by to źle o tobie jako o pracodawcy


@tatamarcina: ziom, od czego jest okres próbny?
Może sprawdzenie jak ktoś jeździ autkiem jest łatwe, ale uwierz mi na niektóre stanowiska sprawdzenie kandydata musiałoby trwać kilka dni.

@marcaj: ale ja sobie z tego zdaje sprawę, są i takie firmy, w których okres próbny z wielu różnych względów trwa do 6 miesięcy. Co nie zmienia faktu, że jeśli Corel był tak istotną częścią pracy na tym stanowisku to coś poszło źle (ze strony pracodawcy), że pracownik nie został "odfiltrowany" na tym etapie.