Wpis z mikrobloga

Musze bardziej wgłębić się w temat dynaminy. Co sprawia że jedni sa tak społecznie dominujący, przyciągający uwage a drudzy nie? Jakie cechy mają ci a tamci? Jak się zachowują, jacy są. Jakie cechy fizycznie korelują z dynamizmem. Będę się tu dzielił wynikami moich obserwacji. Będę też opisywał moje osobiste doświadczenia bo teraz z paroma kobietami i oskarkami obcuje i są różni ci ludzie. Interesuje mnie wydobycie tej esencji przyciagania ludzi i komunikacji.

#przegryw #blackpill #depresja #psychologia
  • 11
@kamsher: Ja nie byłem poniżany, wyśmiewany, nigdy nie byłem dzieckiem do bicia. RAZ tylko spotkała mnie przykrość od kolegów z klasy jak wysmarowali mi plecak kredą, ot wybryk.
Więc nie to mnie uwarunkowało że nie mam "dynaminy".
Obecnie - niby nie boję się zagadać do laski na ulicy, co już nieraz robiłem, jestem energiczny, po pijaku nawet podziwiany za odwagę i #!$%@?ą odwagę wobec lasek. Ale wciąż jestem cieniem, gdy #!$%@?
@kamsher: @eaxata: Ja jako dzieciak zawsze byłem najwyższy, więc dawało mi to natrualną przewagę nad resztą. Dodatkowo najlepiej się uczyłem, więc zawsze nauczyciele mnie chwalili przy całej klasie co ustawiało moją pozycję. Oczywiście wtedy tego nie rozumiałem. Miało to też negatywne skutki tzn. bałem się porażek i inne dzieci sie lubiły tego uczepić, ale miałem dobrych rodziców którzy mnie wspierali.
Jeszcze w podstawówce przeporwadzilismy się do małej miejscowości, tam byłem