Wpis z mikrobloga

Dziewczyny w robocie gadają jakie to zabiegi/kwasy sobie robią, włosy, paznokcie, rzęsy, a ja nie włączam się do rozmowy bo mi głupio, że tak odstaję, bo nigdy nie miałam nic na twarz robione, ani paznokci ani tych rzęs (ponad 400 zl jeden zabieg na twarz kosztuje, jakies igly i kwasy, szkoda mi pieniędzy na pol godziny roboty i nie wiem nawet jaki efekt). Faktycznie, ladniej by bylo w kolorowych paznokciach, błyszczących włosach i długich gęstych rzęsach, ale ściska mnie w srodku jak pomyślę, ze pol jak nie więcej wypłaty musialoby na to pójść + jest to abonament, bo rzęsy i paznokcie trzeba robic co miesiąc, wlosy co kwartal, zabiegi na twarz trzeba tez powtarzac...no nigdy się nie wpasuje i nie bede tak atrakcyjna jak one...szkoda ze niebieski marnuje sie z kims takim. Ale doslownie kazda dziewczyna te rzeczy robi. Ehhh.

#zalesie #gownowpis #rozowepaski #logikarozowychpaskow
  • 43
@czescmampytanie dzis dowiedzialam sie ze mozna taka lampe kupic co swiecisz na specjalny lakier i sie robi taki twardy od razu po pol minuty. Tylko koszt jakies 200 zl tego, jezu. No ale wczoraj zwrocila mi jedna uwage, ze ja paznokci nie maluje i moze bym chciala sie przejsc do salonu bo obok pracy jest