Wpis z mikrobloga

@qew12: Wykopki jak zwykle się obszczały o to kto co robi i żyje i jak staje się lepszy po swojemu, chociaż oni sami pewnie są beznadziejni w realu :> ale nie ma co się przejmować, ja sam nigdy niczego nie wynajmowałem i pewnie też czułbym się trochę bardziej samodzielny gdybym to zrobił
@KsyzPhobos: sorry, ale to właśnie te "beznadziejne w realu" osoby sponsorują mu rentę więc skoro go utrzymujemy możemy pisać co nam się podoba.

@hub_bub psychiatra potrafi wziąć 500zł za 15minutową rozmowę, w dużych miastach nie schodzą poniżej 250zł. Wystawią Ci każdy papier jakiego sobie tylko zażyczysz. Wiem o tym doskonale bo nie raz i nie dwa się brało zwolnienie na studia. I nie mieli żadnego problemu z wpisaniem, że byłam tego
@Nowekonto1238: jak do psychiatry pójdziesz i naściemniasz to wypisze ci leki zgoda. Ale komisja lekarska nie orzecze niepełnosprawności na podstawie jednego świstka. qew ma swoją historię też na wykop kiedyś się tym dzielił ale nie będę ci pisał wszystkiego

Największą zawiść do osób na rencie mają osoby co zarabiają minimalną albo niewiele ponad i boli ich to że zasuwają za 3,5k podczas gdy ktoś za "nic nie robienie" dostanie 1500
@walokid: a mnie denerwują posty normików którzy mieli normalna psychikę ale wzięli narkotyki i sobie ją zepsuli przez własną głupotę, więc przestań terroryzować ludzi z prawdziwymi problemami psychicznymi, nie stworzonymi na własne życzenie przez branie niebezpiecznych substancji jak narkotyki, usuń konto. @Nowekonto1238 każdy może robić i pisać co mu sie podoba, uważaj tylko żeby cie karma za zle rzeczy nie dopadła @.@
@supermano: dla mnie branie renty bedac utrzymywanym przez rodziców tylko po to, żeby móc sobie kupić więcej gierek na komputer gdy państwo i tak ledwo ciągnie, nie ma pieniędzy na onkologię, na mnóstwo innych rzeczy to jest dosłownie czyste zło. Tak samo jak bycie tak ogromnym ciężarem i zawodem dla swoich rodziców. Ale teraz już nie można nawet napisać, że ktoś krzywdzi innych i jest pasożytem, można tylko głaskać po główce
@Nowekonto1238:

dla mnie branie renty bedac utrzymywanym przez rodziców tylko po to, żeby móc sobie kupić więcej gierek na komputer gdy państwo i tak ledwo ciągnie, nie ma pieniędzy na onkologię, na mnóstwo innych rzeczy to jest dosłownie czyste zło. Tak samo jak bycie tak ogromnym ciężarem i zawodem dla swoich rodziców.


Nie jest to dosłownie czyste zło w przypadku, gdy niezdolny do pracy rencista nie przyczynia się do zbędnych wymuszeń
@awefsdfvsdfv: no i tu jest największa rozbieżność. Ja jestem pewna, że gość jest zdolny do pracy. Nie mam żadnych problemów żeby wyobrazić go sobie jak śpi w jakiejś kanciapie na ochronie czy ogląda tam filmy nie spotykając nikogo przez całą zmianę.

A skoro jest w stanie to robić, to powinien. Po prostu chcę żyć w społeczeństwie gdzie ludzie dają z siebie wszystko i dzięki temu kraj się bogaci i żyje nam
@Nowekonto1238:

A skoro jest w stanie to robić, to powinien.


Nawet jeśli jest w stanie pracować, to powinien jedynie na zaspokajanie problematycznych potrzeb istot czujących, do których powstania się przyczynił i powinien też przestać się do ich zbędnego i wymuszonego powstawania kolejnych przyczyniać.