Wpis z mikrobloga

Dzisiaj dostałem list polecony z komendy a art. 92 kw. na świadka i w sumie nie wiem do końca co to może być choć się domyślam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Myślę, że może to dotyczyć tego, że auto stało na drodze pożarowej w super #!$%@? osiedlu deweloperskim i niektórym się w dupach poprzewracało i dzwonią na policję, bo stoją tam auta. Akurat moje auto stało tam, ale z takiego powodu, że #!$%@? deweloper nie zapewnił wszystkim miejsc parkingowych na czas i zrobił dodatkowy parking za szlabanem płatny 15k xD Ja tam akurat dostałem miejsce, bo nie było już innych miejsc, ale wracam rano po 6 z roboty, a tam #!$%@? szlaban nie działa i jest po prostu wyłączony. Dlatego postawiłem auto z boku na drodze pożarowej, bo nie miałem po prostu gdzie. Jak się obudziłem po południu to właśnie widziałem sukę na światłach pod blokiem i myślę, że wtedy musieli spisywać numery. Innych sytuacji na drodze sobie nie przypominam, a sam jeżdżę raczej przepisowo, bo szkoda mi hajsu na mandaty i paliwo, a jakby była jakaś sytuacja na drodze, to bym dostał coś z fotoradaru, albo policja by mnie goniła jakbym się nie zatrzymał do kontroli xD Poza tym z tym szlabanem to już nie pierwsza sytuacja, że nie działa, bo kiedyś musiałem dziecko zabrać do lekarza i też szlaban nie działał. Wizytę musiałem przełożyć, bo wtedy znowu nie mogłem wyjechać. Jeśli będą mi chcieli wlepić mandat to oczywiście nie przyjmę, bo to nie moja wina, ale ktoś powinien ponieść wtedy konsekwencję za to, że szlaban działa jak chce. Co mi #!$%@? deweloper usprawiedliwienie do roboty napisze, że nie mogłem się w pracy pojawić, bo jego #!$%@? szlaban był akurat wyłączony z niewiadomych przyczyn, albo będzie opłacał mi mandaty za parkowanie na drodze pożarowej? xD Jak mam postąpić w tej sytuacji?
#nieruchomosci #motoryzacja
  • 85
  • 0
Dobra wykopki zesraliście się, a okazało się, że bagiety mają w to #!$%@?, bo sami powiedzieli, że ciągle zgłasza jedna i ta sama osoba i że chcieli to tylko wyjaśnić. Mandaty dostają recydywiści co notorycznie tam stawiają.