Wpis z mikrobloga

Na wykopie są zachwyty nad tą wizytą w USA, a Komorowski w Radio ZET ostro to podsumował, że to po prostu śmieszna sytuacja, w której Amerykanie zrobili nam łaskę, że nam dali pożyczkę na kupno ich własnego sprzętu i że Polak lubi stawiać się w roli outsidera i wyolbrzymia każdą wizytę rządzących w USA, a wyszło komicznie.

Ja natomiast uważam, że bardzo dobrze, że ten sprzęt ogarnęliśmy, ale z drugiej strony ciężko się z Bronkiem nie zgodzić, że robienie z tego jakiegoś sukcesu dyplomatycznego, bo Wujek Sam zrobił deal z klientem drugiej kategorii, to sroga przesada.

#polityka #usa #rosja #wojna #ukraina #wojsko
  • 9
@Kopyto96: tak tak, jeszcze degraduj sytuację kolego od misiów. Wychodzi ci zacnie. Nie zredukuje to co prawda zasięgu 1000 km, ale może pocieszy Was tam trochę. Buziaczki :D
A tak przy okazji małe info - USA dzielą klientów na lepszych i gorszych, to fakt. Tym mniej wiernym dają sprzęt w modelach sprzed wielu lat, wartym zaufania dają sprzęt w konfiguracjach sprzed kilku lat. Ale żeby dawali sprzęt najnowszy, taki którego obecnie
  • 1
@greg818181: typie, ty mnie już pod ruską propagandę podpinasz, chyba jesteś srogo przewrażliwiony. Ja tylko stwierdziłem, że na wykopie robią z tego nie wiadomo co, a na taką wizytę mógł pojechać wiceminister spraw zagranicznych i ogarnąć ten sprzęt. Wyszło trochę jakby miało być coś wielkiego, a nie było. I to są słowa Komorowskiego, pod którymi ja się tylko podpisuje. On też jest ruską onucą?

ochłoń
@Kopyto96: Myśliwy Bronek niech zostanie przy bawieniu wnuków a nie wypowiada się na tematy o których nie ma pojęcia. Jeśli potęga militarna dopuszcza Cię do takiej technologii to należy się cholernie cieszyć. Zakupy wojskowe to nie pójście do biedronki i nie należy ich rozpatrywać w kategorii - ktoś łaskawie pozwolił Ci wziąć kredyt i kupić - tak, gdyby nie pozwolili to podczas inwazji obcego państwa moglibyśmy w nich co najwyżej rzucać
@Kopyto96: Twoim zadaniem jest wzbudzenie wątpliwości, negowanie pozytywnego wydźwięku danej informacji/zdarzenia, ukrywania w przekazie informacji kotwic negatywnych i burzących dobry odczyt całości treści/akapitu. Tak jesteś "typie" propagandystą, czy płatnym od misiów, czy niepłatnym pożytecznym idiotą nie ma już znaczenia. Jeśli obraz Twoich wypowiedzi powtarza mechanizm, jest systematyczny, dotyczy skupionego kierunku rozmów etc. to nie jesteś przypadkowym graczem w tej piaskownicy. Podszywasz wypowiedzi elementami mającymi dobudować wiarygodności i trudnych/uciążliwych do odbicia, jak