Wpis z mikrobloga

Zaszczyt dla klubu, że księżniczka ma zamiar tam postawić swoją stópkę. Btw. niektórzy mówią o jakiejś ścianie w życiu panienek lub jej braku. Fakty są takie, że owszem nadal może sobie poskakać ale nie stworzy już normalnego związku. Do końca życia będzie tylko materacem ewentualnie uwiedzie jakiegoś gamonia i będzie się z nim męczyła do końca życia lub do momentu gdy tamten spłacie kredyt za kwadrat. #p0lka #przegryw #blackpill
asap_ - Zaszczyt dla klubu, że księżniczka ma zamiar tam postawić swoją stópkę. Btw. ...

źródło: IMG_4789

Pobierz
  • 11
@pymbelak: Faktycznie, może się jedynie zadowolic ruchaniem i prezentami od dobrze sytuowanego i ambitnego przeciętniaka, straszne co nie? A ty ile przecietnych kobiet zaliczyles w tym roku?
@Bombonier: właśnie dla kobiety jest straszne. Nie wiem czy wiesz ale kobiety czują pociąg seksualny tylko do 30% topki mężczyzn od 7/10 chadlite w górę. Reszta facetów jest bo jest i seks z nimi to nic fajnego to przy takim czadzie jest super orgazm. Ja nie rucham w ogóle już jestem stary i fajka nie pracuje już tak jak należy, nie mam chęci ruchania chociaż swoje w życiu się obruchalem, nie