Wpis z mikrobloga

  • 0
@programista3k: To ładnie, niby temat ważny a z drugiej strony nie wiem czy bym chciał być na książce na jego miejscu ale pewnie dostał zgodę szarpanki. Dla jednych to będzie plus a dla innych foliarstwo bo książka nie jest poważną pracą naukową ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@programista3k: Do wykorzystania na książce to nie jest wykop że, se wklejasz i gitara. Ale nawet gdyby nie było to ja bym olał na miejscu Bosaka bo jakieś sprawy w sądzie to jeszcze by zaszkodziły bardziej niż nie ruszanie tematu a skoro tak pisał to tym bardziej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
@programista3k: Wydaje mi się że, do książki prawo cytatu to za mało bo to jest dla zarobku. To samo jak używasz czyjegoś wizerunku, lepiej mieć zgodę bo inaczej w sądzie lipa. Generalnie to dużo komplikacji robi ale z drugiej strony żeby twoja morda była na tramwaju to nie mogą se tak oklejać bo w sądzie gruby hajs by poszedł ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Zwierz33: Ogólnie mam bardzo mieszane odczucia względem tej książki, ale czuję iż może to być świetna kontra która wywoła przysłowiowy ból dupska u pewnej bardzo licznej wiadomej części naszego społeczeństwa typu julki z twittera i będzie zabawnie.
  • Odpowiedz
@Zwierz33: Absolutnie nie dziwi mnie, że właśnie kobieta mogła napisać taką książkę bo spora część kobiet wbrew pozorom nienawidzi tego w jaki sposób zachowują się inne kobiety wręcz nagminnie. Nie mam książki, ale postać Szarpanki jest mi doskonale znana
  • Odpowiedz