Wpis z mikrobloga

@Cztero0404: No raz na apce randkowej przedrzeźniałem się z jedną i coś tam pisała o tym że, się przeprowadzała. A ja że, silna niezależna to sama może wnieść pralkę, lekko się oburzyła a ja na to że, w końcu feministki o to walczą itd... Babka że, jak takie mądre niech same se wnoszą, same se dziecko zrobią, auto naprawią i meble skręcą. I żeby paliły wroty XD( ͡ ͜
No raz na apce randkowej przedrzeźniałem się z jedną i coś tam pisała o tym że, się przeprowadzała.


@Zwierz33: Ja to nazywam per ''nietrafiona dorosłość'' tak jak na przykład jest nietrafiona empatia. Oczywiście, że tak one wszystko robią same, robią same dopóki nie trzeba czegoś faktycznie zrobić nie tylko mówić.
@Cztero0404: Ta... To tak jak moja eks... Jak ja cos kupiłem zrobiłem to ona do innych mówiła my kupiliśmy, my zrobiliśmy... Ale jak ona coś kupiła to mówiła że, ona a nie my... A wiadomo jak to wygląda XD i ona od święta zwykle...

Podobnie jak u Lewandowskiego Oni osiągnęli sukces a potem gadała że, ona osiągnęła a czyimi rękoma i dzięki komu ? No wiadomo dzięki sobie bo przecież nie