Wpis z mikrobloga

@Lolenson1888: akurat płot przy zjezdzie z A1, wiec zamiast straszyc tysiace osob dziennie szaroscia przynajmniej wprowadza cos kolorowego, zreszta praktycznie w calym miescie sa jakies sensowne murale, ale wiadomo, dla p0laka to moze byc tylko szaroburo, najlepiej w ogole trawe tez zalac szarym betonem xD
  • Odpowiedz
@Lolenson1888 problem z graffiti jest taki, że większość jest #!$%@? zrobiona i nasrane. Ale jak jest pusta ściana, grafiti ładne a nie nabazgrane, to w dużej ilości przypadków wygląda to z nośnie i lepiej, bo przynajmniej kolorowo.
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: mnie to rozwala jak można się srać o te tak zwane dobro wspólne które zawsze było, jest i będzie niszczone, chyba serio nie macie czym innym się triggerować, dla mnie przynajmniej jest kompletnie obojętne czy ktoś #!$%@?ł gdzieś szybę czy otagował przystanek
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: i to się nie zmeni, póki jest społeczna akceptacja. Społeczność rapowa w Polsce jest silna, promowana popkuktura jako fajny styl życia.

To niebieskie jeszcze jakoś wygląda, ale przyciągnie bazgroły. No i beka z nich bo tak się nie boją policji, tacy odważni, a dewataują w nocy po północy...
  • Odpowiedz
@Jowo: >Nie wiem czemu nie powstał rejestr-katalog tych mazgrołów.

Przecież jest! Nazywa się Instagram, każdego tam znajdziesz :-)
  • Odpowiedz
myślę że powinniśmy wrócić do starych wartości np. ucinanie rąk złodziejowi i graficiarzowi


@Pan_Slon: Mściwe, głupie i bez sensu. Poza tym z jedną ręką może mu być trudno to zamalować, a posprzątanie po sobie (własnym kosztem) to powinna być pierwsza kara dla takiego delikwenta. Najlepiej z transmisją online.
  • Odpowiedz