Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Witam, chciałbym wziąć ślub kościelny ale nie zrobiłem bierzmowania jak bylem młody. Trochę przez zmianę miasta a trochę przez bunt. Nie jestem za bardzo wierzący ale dla różowej chcialbym to zrobić i mieć spokój. Wiem że zaraz posypie sie hejt że po co na co. Jestem już duży i poglądów nie zmienię. Tylko dla niej chcę to zrobić. Czy wiecie morki jak to szybko ogarnąć w Warszawie bez trzevh miesięcy chodzenia na kurs może wiecie gdzie jakiś ksiądz daje przyspieszony kwit w trzy spotkania np.? Proszę o pomoc wiem że wielu z nas może miec taki sam problem. Moja rodzina nie jest wierzącą mega a wybranki to konserwatyści do kości.
#warszawa #religia #bierzmowanie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Witam, chciałbym wziąć ślub kościelny ale nie...

źródło: sexy-woman-in-church-2-guy-viner

Pobierz
  • 12
@mirko_anonim: nie słuchaj zjebow, skoro to ważne dla żony to działaj.
Ile masz do ślubu? Ogólnie może być cinżko, w Warszawie nawet z weekendowymi naukami przedmałżeńskimi było ciężko jak ja się hajtałem (2017r)
Mój kumpel jak robił w 2018 to niestety musiał chodzić, ja bym poszukał czegoś poza Warszawą, ewentualnie spróbował w rodzinnej wsi, Twoja matka, albo teściowie znają księdza, łatwiej zagadać, zabulić parę groszy, pójść na kilka spotkań i to
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): Tylko ja nie jestem niewierzący a co najwyżej deistą który uważa że Bóg istnieje i ma nas w dupie więc ja też mam go w dupie. Dzięki za odpowiedzi widzę że zostaje mi chodzić grzecznie na spotkania bo nie chcę mieć jakiegoś przypału że mi ksiądz odmówi ślubu.

@mirko_anonim: powiem Ci w sekrecie, że do ślubu kościelnego nie trzeba bierzmowania. (potwierdzone info) Jestem wierzącą osobą i oczywiście polecam każdy sakrament, bo łączy on z Bogiem, ale taka prawda, że nie jest to konieczność :)
@mirko_anonim: no ale w praktyce deista to jak niewierzący, nie zmienia to faktu ze musisz o tym wspomnieć w trakcie spisywania protokołu itd. Deista jest traktowany jak wyznawca innej religii i potrzebuje takiej samej zgody jak niewierzący.