Wpis z mikrobloga

@bella-baxter: zeby zrozumiec bitcoina wystarczy poświęcić 1 dzien na przeczytanie 2 książek, zweryfikowanie argumentow osob ktore uwazaja, ze jest gownem i samodzielne uznanie, ze po prostu sa kretynami i zrobienie sobie 2 transakcji zeby sprawdzic ze dziala.

Tyle inteligentnej osobie wystarczy zeby inwestowac dlugoterminowo w BTC. Potem mozna sobie hobbystyczne czytac albo po prostu miec #!$%@?, bo i tak jedyne co sie liczy to zeby kupic i trzymać to min. 8-10
@bella-baxter: No i ksiazka Standard Bitcoina o tej ewolucji pieniadza wlasnie mowi. Ja patrzyłem jak wartosc mojego portfolio spadala o 70% i nie sprzedalem nic do tej pory.

Dodalbym jeszcze jeden aspekt dobrego inwestora - jak dojdzie do wlasnych wniosków to sie ich trzyma i ufa sobie bardziej niz innym.
@jegertilbake: to jest tylko jedna pozycja z perspektywy wyznawcy szkoly austriackiej ktora jest bardzo stronnicza i nie pozwala w pelni zrozumiec wspolczesnej ekonomii. nie mowie ze jest zla ale wiele pogladow autora jest bardzo skrajnych wiec nie mozna jej czytac jak biblii biorac na wiare wszystko. nie jest to wiec jedyne sluszne zrodlo :)