Wpis z mikrobloga

@Krolowa_Nauk: no trochę to inne święta. Dzień kobiet = dzień kobiet np. Twojej mamy, siostry. Dzień chłopaka = dzień twojego chłopaka. Stąd pewnie dzień mężczyzn i obchodzenie jego.
@Ka4az: o, to w takim razie źle z tego święta korzystałam do tej pory, bo zawsze wszystkim chłopakom składałam życzenia, nie tylko mojemu. Z resztą chyba nie tylko ja, bo w szkole zawsze były składki na prezenty dla chłopaków w klasie, więc chyba coś pokręciłeś, albo to jakaś wiedza tajemna, o której mało kto wie...
@Krolowa_Nauk: nie no właśnie kiedyś (jak chodziłem do szkoły) tak było, a teraz mam wrażenie, że "poprzekręcali" to i faktycznie na dzień mężczyzn dostaje jakieś życzenia czy coś, a od swojej na dzień chłopaka xD
@123xD u mnie w korpo na dzień kobiet: kwiaty, ciasta, dekoracje, warsztaty z jakimiś kosmetologiami, zdjęcia w korpo gazetce, HRy srały brokatem i tęczą

Dzień mężczyzn: nic xD #!$%@? nic
i dlatego zupełnie nie rozumiem co wykopki tak się uwzięły od kilku lat na uparte forsowanie tego dnia mężczyzn, którego nikt tutaj nie obchodzi


@Marmite: Bo wykopki mają tendencję do tego, żeby płakać nad tym, jacy to mężczyźni są poszkodowani, jak mają ciężko w życiu i tylko szukają kolejnych powodów, żeby to potwierdzić (w tym przypadku tym, że nikt im nie składa życzeń). Żeby nie było - uważam, że jest dużo