Wpis z mikrobloga

@123xD: wiadomo, ale nie jestem głupi żeby oczekiwać od kobiet symetryzmu.

Ale oczywiscie co do zasady masz racje, faceci sa marginalizowani społeczenie jak tylko się da przez korpo i rządy i kobiety ofc.
  • Odpowiedz
@biszkoptowy_pies_obronny dla mnie w ogóle składanie życzeń na oba te święta jest powalone XD w sensie co pisałeś do nich sms/messenger? Jak dla mnie to składa się życzenia i wręcza jakiś upominek tym, których się spotyka w tym dniu (typu mama, siostra, współpracownicy).

A co do 10.03 to w Polsce to jest chyba najmniej obchodzone święto, zdecydowanie więcej osób spędza dzień chłopaka.
  • Odpowiedz
@epicentrum_chaosu: właśnie dzień chłopaka to rosyjski zwyczaj, stworzony tylko po to aby paradować na ulicach 40 lat temu.
Dzień mężczyzny to międzynarodowe święto mające między innymi uświadamiać o problemach takich jak rak prostaty
  • Odpowiedz
@123xD: ja na dzień kobiet dostałam tylko życzenia i z tej okazji usmażyłam naleśniki dla moich chłopaków, za to w dzień mężczyzn też złożyłam tylko życzenia. Przy czym mój niebieski uważa, że 10 marca to jakiś dziwny wymysł, bo przecież zawsze był tylko ten 30 września i jakoś nie ma osobno dnia kobiet i dnia dziewczyn, więc czemu mamy dzień chłopaka i dzień mężczyzny osobno. Trochę też tego nie ogarniam, bo
  • Odpowiedz
@123xD: Ogólnie jestem przeciwko takim dniom, sztuczne pompowanie balonika oczekiwań. Świętuję z najbliższymi ich osobiste osiągnięcia i wspólne rocznice. Jak nie docenia się ich roli w życiu na codzień to i tak nic nie warte.
Ale ja tam nawet urodzin szczególnie nie obchodzę. Dzień jak dzień, a czy bedzie dobry, zalezy ode mnie.
  • Odpowiedz
@123xD: całe swoje życie rokrocznie dostaję prezenty na dzień chłopaka (od rodziny, partnerek i nawet w firmach w których pracowałem) i dlatego zupełnie nie rozumiem co wykopki tak się uwzięły od kilku lat na uparte forsowanie tego dnia mężczyzn, którego nikt tutaj nie obchodzi
  • Odpowiedz
Każdy kto kupił babie prezent na dzień kobiet, a wczoraj nie dostał nawet głupich życzeń, plusuje ten wpis.

@123xD: Ja kupiłem Mamie czekoladę, nie dostałem nic w zamian. Jedna osoba na grupowym czacie napisała życzenia do wszystkich, a tak to... nic.
  • Odpowiedz
@123xD: a jak ktoś nie kupił nic, a dostał prezent i dostanie też na dzień chłopaka we wrześniu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz