Wpis z mikrobloga

@Matpiotr: To jest rada nadzorcza. Opisz mechanizm odpolityczniania spółek bez osadzenia w radach nadzorczych osób, które będą się tym odpolitycznianiem zajmować. Jakaś magia ma zadziałać? Pstryk i nie ma? Czy po prostu wystarczy pisowców w spółkach zapytać czy by się nie zwolnili i oni się zwolnią?
  • Odpowiedz
  • 5
@Dragonan: można było np wybrać kogoś nie należącego do partii politycznej.
Ale przecież wiadomo, że teraz pisowców zastąpią powcy i inni z 3d i lewaki
  • Odpowiedz
@Matpiotr: Ale nie można wybrać kogoś nie należącego do partii politycznej. Rada nadzorcza tak jak nazwa wskazuje zajmuje się nadzorem i do póki głównym celem jej działania nie będzie wymuszenie na prezesie pozwalnianie ludzi z nadania politycznego nigdy się tak nie stanie.

Więc powtarzam pytanie. W jaki sposób ze spółek skarbu państwa mają zniknąć ludzie z nadania Pis?

A teraz mam jeszcze kolejne pytanie. Mówisz, że pisowcy będą zastępowani. Trochę
  • Odpowiedz
  • 1
@Dragonan: drogi lewaczku, w tej chwili nierząd Tuska jest największy w historii, większy nawet niż ten pisowców co tak go proplatfusiarskie media szkalowały.

Więc nie #!$%@? kocpołów że coś się zmieni. Jak zmieni to na gorsze, bo jakoś trzeba kupić 3d, pslowców i czerwonych

Zobaczysz że za cztery lata, w spółkach i na wysokich stołkach będzie się roiło od przydupasów Tuska, Kotłowni i reszty tej
Matpiotr - @Dragonan: drogi lewaczku, w tej chwili nierząd Tuska jest największy w hi...

źródło: 1000012970-01

Pobierz
  • Odpowiedz
@Matpiotr: A więc zmieniasz temat kiedy sypie ci się narracja.
Do tematu z ilością ministrów i wiceministrów przejdziemy jak tylko opiszesz mechanizm, który sprawi, że pisowcy znikną ze spółek skarbu państwa.
  • Odpowiedz
  • 3
@Dragonan: ale ja wcale nie chce żeby znikali xddddddddddddddddddd
Ja chcę żeby jak już mają zniknąć zastąpili ich bezpartyjni fachowcy, a nie Tuskowi pomazańcy.
  • Odpowiedz
@Matpiotr: Odpolitycznienie będzie co najmniej do poziomu z przed dojścia Pis do władzy. A więc redukcja 10x.
Ale tak, jacyś politycy dostaną posady. Będzie tego znacznie, znacznie mniej. Nawet nie da się tego uniknąć.
  • Odpowiedz
  • 0
@Dragonan: człowieku, nie będzie żadnej redukcji. Nie pierdziel głupot. W to może uwierzy jedynie wyznawca tuska.

Ten obrazek nie wziął się z niczego.
Poza tym teraz trzeba zadowolić 9 partii, a tylko stołki ich zadowolą.

Więc póki co te twoje bajdurzenia o redukcjach nie mają żadnego pokrycia
Matpiotr - @Dragonan: człowieku, nie będzie żadnej redukcji. Nie pierdziel głupot. W ...

źródło: rbMk9kpTURBXy9lNTU3MzZkZDRjN2IxMjViODM4NDdkOWU0OTBkMGIwZC5qcGeSlQLNA8AAwsOVAgDNA8DCw94AAaEwAQ

Pobierz
  • Odpowiedz
Poza tym myślisz że pisowscy ludzie w spółkach zastępowali niepolitycznych?


@Matpiotr: Tak. Zastępowali. Tak jak pisałem wzrost był 8 krotny.

Co do diagramu. W temat o którym rozmawiamy w całości wpisuje się tylko córka pracująca w urzędzie gminy. Córka asystenta posła też będzie przykładem nepotyzmu, ale to nie do końca to samo. Posłowie do pracy też muszą zatrudniać osoby
  • Odpowiedz