Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Piszę ten wpis, bo czuję się fatalnie. Prawie wszystkie koleżanki, znajome mają drugie połówki, niezależnie od wyglądu, charakteru, czy poziomu inteligencji. Jeszcze studiuję, ale strasznie dobija mnie ten fakt, bo ja niestety jestem singielką :( Nie mam kompletnie pomysłu, gdzie mogłabym znaleźć takiego chłopaka, bo moje życie obraca się wokół studiów i zdalnej pracy, ewentualnie od czasu do czasu wyjdę na miasto ze znajomymi. Jestem dosyć spokojną osobą, kiedyś byłam bardzo introwertyczna i teraz widzę tego skutki, bo mam wąskie grono znajomych, którzy tez raczej jacyś super imprezowi nie są. Zostaje chyba tylko ten cały Tinder, choć szczerze wolałabym moc uniknąć jego zainstalowania, bo na niego trzeba mieć stalowe nerwy i silne poczucie własnej wartości, żeby ewentualne zlewy przyjmować bez większej refleksji.
Jestem ładna, ale tak jak napisałam - nie jestem typem super dynamicznej osoby.
Już sama nie wiem co robić :( Chciałabym czuć się kochana i dawać komuś to w zamian.
Uprzedzając ewentualnie pytania, na żywo nie wychodziło do tej pory z męskimi znajomymi, ale tez nie było tego dużo.
#zwiazki #tinder #rozowepaski #wyznania



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja dla Ciebie za stary jestem, ale szukaj takiego minimum 25+. Gdzie szukać? Wszędzie szukać. Masz wykop, masz portale randkowe, których jest multum. Poza tym masz mnóstwo innych aktywności, tak jak tu ktoś rzucił wcześniej planszówki, kurs językowy, warsztaty, jest multum rzeczy do robienia, przy których można kogoś poznać. Niekoniecznie od razu do związku, ale po prostu mieć jakąś swoją ekipę ludzi, którzy też znają innych ludzi, a może przypadkiem ktoś wpadnie
  • Odpowiedz
Zostaje chyba tylko ten cały Tinder, choć szczerze wolałabym moc uniknąć jego zainstalowania, bo na niego trzeba mieć stalowe nerwy i silne poczucie własnej wartości, żeby ewentualne zlewy przyjmować bez większej refleksji.


@mirko_anonim: jak przeraża cię kontakt z pikselami na ekranie to nie bierz się za związki tylko idź na terapie, zamiast psuć życie kolejnemu facetowi swoim niedorozwinięciem emocjonalnym.
  • Odpowiedz
po co ta pasywna agresja?


@mirko_anonim: jaka pasywna agresja niby? napisałem ci prosto z mostu: boisz się korzystać z tindera to się nie bierz za zwiazki, bo mentalnie jesteś na poziomie dziecka.

bo na niego trzeba mieć stalowe nerwy i silne poczucie własnej wartości

raczej chodzi mi o podejście większości facetów na tego typu apkach z zasłyszanych
  • Odpowiedz