Wpis z mikrobloga

@heniek_8: czytam twoje komentarze i kolejny raz zastanawiam się czy założenie że "heniek_8" to user a nie userka ma jakieś sensowne podstawy w treści tego co piszesz. ¯\(ツ)/¯ Nie żebym miał z tym problem.

Faceta trafia to co znajduje na tej pryzmie kompostu. Wybrał zły sposób na odfiltrowywanie karyn, z takim opisem trafi wyłącznie na laski, które będą chciały mu napisać to co i ty. Że ma kompleksy i jest niedowartościowany.
@kosmita: no przecież to by było bez sensu dawać takie ogłoszenie, zastanów się kto by tak zrobił. Chłop coś tam inwestuje, czas i pieniądze żeby wstawić zdjęcie, coś napisać o sobie, żeby krótko mówiąc poznać i bziknąć jakąś pannę. A takie napisanie jak tu mamy jest odstraszające nawet dla normalnej, szczupłej, dobrze zarabiającej laski bez dzieci ani psa, ponieważ rodzi podejrzenie że napisał to jakiś narcystyczny #!$%@?.
Jedyne wytłumaczenie, że napisał
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@pq18: wniosek: kobiecie nie opłaca sie zachodzić w ciążę, gdy chlop ja zostawi jest odpadem na rynku matrymonialnym. Dlatego przyrost naturalny szybuje w dół. Dobrze ze mężczyźni uświadamiają kobiety jakie negatywne konsekwencje są z posiadania dzieci
@kosmita: no ale nie musi w swojej prezentacji dawać żadnego negatywnego vibe u. Równie dobrze mógłby napisać "lubię spacery z pieskiem" czy coś w tym stylu i by robił dobre wrażenie, a tak robi złe (tylko na przegrywach dobre)
A i tak potem musi odsiać te laski które do niego napisały bo więcej jest pasztetów, sam miałem konto na sympatii to te które pisały jako pierwsze zawsze coś było nie tak,
@heniek_8: to, że koleś siedzi na appce już oznacza, że jest w potrzebie o ile nie w desperacji. Przy wszystkich materiałach jakie pojawiły się z analizą tego miejsca, siedzenie tam to nie lifestyle, nie sensowna droga do poznawania kogokolwiek (przynajmniej nie w ostatnich latach), tylko anons w lumpeksie z ciałami... Czyli desperacja.

Owszem, podbijając na żywo nie jesteś jednym z setek tysięcy kolesi dostępnych na ruch palca, tylko jednym z kilku
@pq18: Caleb wybrał przemoc a mógł zamiast tego wybrać jak poprawnie napisać "you're."
Trudno zgadnąć co smutniejsze: jego glupota czy podziw wykopków.
to, że koleś siedzi na appce już oznacza, że jest w potrzebie o ile nie w desperacji


@kosmita: Przepraszam bardzo, poszedłem na tindera stworzyć harem, gadam sobie z 14 laskami na raz, dlaczego mam być desperatem? To dobra apka, by raz na miesiąc ją zainstalować, odpalić sobie z 14-16 dobrych świń i wsio, gdzie tu desperacja?
wniosek: kobiecie nie opłaca sie zachodzić w ciążę, gdy chlop ja zostawi jest odpadem na rynku matrymonialnym. Dlatego przyrost naturalny szybuje w dół. Dobrze ze mężczyźni uświadamiają kobiety jakie negatywne konsekwencje są z posiadania dzieci


@klewerewel: Won stąd srolu.