Wpis z mikrobloga

@farsa9: Nie uważam, że większość ukrainek wyróżnia się czymkolwiek za bardzo na plus lub na minus w porównaniu do polek, ale dla samej beki z karynek też czasem obieram narrację, że ukrainki fajne dziewczynki xD
  • Odpowiedz
@farsa9: w życiu nie widziałam bardziej uproszczonego gówna , są polki które kochają dzieci (ja ) są ukrianki które ich niecierpia (ostatnio widziałam filmik ukrianki w Polsce która zrobiła tik toka , że najchętniej by kopnęla płaczące dziecko )
Polki fakt nie chcą dzieci , ale ukrianki swoje wychowują biciem i krzykiem
Feminizm polek ? To prawda , ale czy patriarchat ukrainek gdzie się wszystkiego wymaga od faceta lepszy ?
Upraszczasz
  • Odpowiedz
@NiebieskiKwiatek: zgadzam się i nie zgadzam , mam przyjaciela z Ukrainy i jest super facetem ale też jest dużo ukraincow którzy nie są super , Polacy mają inna mentalność bardziej szorstka ale też się znajdzie czasem jakiś fajny jak się zaakceptuje że jest poprostu marudny jak to polak
  • Odpowiedz
Nie uważam, że większość ukrainek wyróżnia się czymkolwiek za bardzo na plus lub na minus w porównaniu do polek, ale dla samej beki z karynek też czasem obieram narrację, że ukrainki fajne dziewczynki xD


@whitepill_enjoyer: To jest akurat prawda, ogólnie kobiety w Polsce bardzo, bardzo łatwo jest trollować byle gównem tak naprawdę. Najprostszym przykładem jest chyba ten ostatni wywiad Pasuta gdzie pewna grupa się zesrała bo powiedział, że 25 lat to
  • Odpowiedz
@farsa9: To ja :D
Nigdy więcej polek, przysięgam.
Jak jesteś mężczyzną i potrafisz czasem #!$%@?ąć pięścią w stół i powiedzieć NIE.
To Ukrainka jest dla Ciebie.
  • Odpowiedz
kto mi wytłumaczy zamiłowanie Ukrainek do iphonów? No dosłownie nie widziałem, żeby jakakolwiek Ukrainka miała inny telefon niż iphone.


@4mmc-enjoyer: ''Zastaw się a postaw się'' kojarzysz może takie stare polskie przysłowie? Pewnie tak. U nich ta mentalność trwa bardzo mocno nadal z dużo większym natężeniem zauważ, że bardzo duża część z tych ukraińców ma iphone, auta marki premium, drogie jak na polskie realia ciuchy, kobiety mają bardzo często mocny makijaż i
  • Odpowiedz
@Linnior88: Wiadomo, że nie można generalizować. Z drugiej strony Amerykanie/ Amerykanki czy Brytyjczycy będą przeciętnie bardziej powaleni od Polaków, bo mają taką kulturę narodową, ale to nie przekłada się na każdą osobę, po prostu większe prawdopodobieństwo. No i ten patriarchat Ukrainek jest mocno wydumany- dużo więcej aborcji, HIV, ilości partnerów niż w jakimkolwiek kraju europejskim- wiadomo nie stosuje się do każdej osoby, ale liczby nie kłamią i przeciętnie tak to wygląda.
  • Odpowiedz
@4mmc-enjoyer pokazanie „statusu”, dla nich to coś jak biżuteria, parę lat temu odwiedzając Lwów rzuciło mi się w oczy właśnie bardzo duża ilość sklepów Apple no z czego większość to raczej nie były oficjalne tylko mały sklep z logiem Apple ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dla nas w tym momencie to jest po prostu telefon i tak na prawdę tylko osoby biedne dają #!$%@? o takie rzeczy, chociaż mam
  • Odpowiedz
@farsa9: Kocham te wysrwy o Banderównach jakie to one nie są. Powiem ze są gorsze od Polek lecą na wygląd i hajs więc nic nowego szczęśliwy są tylko Chady. Mój kuzyn zalał taka Ukrainke ale on jest 7/10
  • Odpowiedz