Wpis z mikrobloga

Ściana u kobiet +30 to oczywistość. Odpalam ostatnio bumble i tinder na Wawe i filtr 34-42 i co? i widze te same znajome kobiety z opisami na potrzebe stworzenia związku te same co kilka lat temu. Lata lecą a królewicz nadal nieznaleziony.
Atrakcyjne kobiety z zębem czasu, często flexujące sie stanowiskiem, podróżami i posiadanymi zwierzętami.
Kiedy w koncu do nich dojdzie ze faceci znający swoją wartość beda je atakować w celu zapuszczenia węża do jamy a na związek tylko młodsze? xD Pomijam część opisów roszczeniowych i tryhardowanie w bikini z zary bo to nadal ostra iluzja na znalezienie Chada na białym koniu.

#randkujzwykopem #tinder #logikarozowychpaskow #p0lka #kobiety #zwiazki
  • 56
  • Odpowiedz
jaki facet będzie chciał sobie robić dziecko z babą 40 lat xD


@Polnischefuhrer: a faceci 40+ będą chcieli sobie robić dziecko z jakąkolwiek kobietą? Raczej niewielu. Jakbym nie miał dziecka to w moim wieku nawet bym nie myślał o tym, żeby się rozmnażać. Na szczęście mam dorosłą córkę, a moja partnerka ma dorosłe dzieci z poprzedniego związku.
  • Odpowiedz
  • 5
@jerzu70: mysle ze kwestia biologii. Facet jeszcze moze- nie musi a kobieta jesli chce to musi podkrecic tempo. Siedze w sporcie gdzie faceci koncza granie koło 35 i dopiero biora sie za budowanie rodzin wiec 40 jako facet to coraz czestszy przypadek
  • Odpowiedz
@banicjant997 @jerzu70: 40 to też już nie wiek dla faceta na małe dzieci, chyba że cały obowiązek na zajmowanie się dziećmi spada na młodsza kobietę.
Po 40 zaczynają się problemy ze stawami i ciśnieniem, potrzeba ciszy i spokoju, ma już swoje nawyki, do tego mniejsza tolerancja na sytuacje nerwowe itp.
  • Odpowiedz
@banicjant997: ja pisałem kiedyś z kobietami w wieku 36-37 lat (z wyglądu 5.5-6/10) - dalej mają setki adoratorow ,a wymagania takie,że może 5% męskiej populacji jest w stanie spełnić ...
  • Odpowiedz
@jerzu70: mysle ze kwestia biologii. Facet jeszcze moze- nie musi


@banicjant997: Mi nie chodzi o biologię. Raczej o to, że po 40 to jesteś przyzwyczajony do pewnego standardu życia. Dziecko wiele zmienia, musisz z niektórych rzeczy zrezygnować, a nie jest to takie proste.

@banicjant997 @jerzu70: 40 to też już nie wiek dla faceta na małe dzieci, chyba że cały obowiązek na zajmowanie się dziećmi spada na młodsza kobietę.

Po
  • Odpowiedz
co z tego skoro większość tych 'adoratorów' to odpady, tinderowi ruchacze, desperaci, zboczeńcy?


@janburner: Ale one się chwalą że mają powodzenie xD
A prawda taka, że siedzą same, bo nie spełniają wymagań mężczyzn którymi one same się interesują xD
Pabick - >co z tego skoro większość tych 'adoratorów' to odpady, tinderowi ruchacze, ...

źródło: babcie

Pobierz
  • Odpowiedz
Znajomy przegląda namiętnie tindera. Najlepsze sa kobiety w wieku 35+ które szukają faceta, który nie miał nigdy żony i dzieci czyli odpadają rozwodnicy, wdowcy i samotnie wychowujący dzieci. W jaki przedział wiekowy one celują? Maturzystów?
  • Odpowiedz
@tomasz-sadurski: bo one uważają że jak raz wygrzmocił ją jakiś 25 letni tinderowy ruchacz, to ona myśli że jest na tyle atrakcyjna że się podoba młodym i zaczyna w takich szukać xD
Ona nie zdaje sobie sprawy że dla tego tinderowego ruchacza była na raz zwykłym spermojemnikiem na spuszczenie z kija xD
  • Odpowiedz
Znajomy przegląda namiętnie tindera. Najlepsze sa kobiety w wieku 35+ które szukają faceta, który nie miał nigdy żony i dzieci czyli odpadają rozwodnicy, wdowcy i samotnie wychowujący dzieci. W jaki przedział wiekowy one celują? Maturzystów?


@tomasz-sadurski: ale 99% wykopków 30+ szuka tego samego wśród kobiet. Szukają dziewicy w wieku 30+.
  • Odpowiedz