Wpis z mikrobloga

jaką supermoc chciał byś/chciała byś posiadać?

mam moc

  • niewidzialność 17.6% (117)
  • latanie 9.5% (63)
  • nieśmiertelność 29.9% (199)
  • czytanie myśli 16.8% (112)
  • teleportacja 26.3% (175)

Oddanych głosów: 666

  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Marek_Tempe: ja wiem, że duzo w popkulturze motywów, że się niesmiertelniuchy ostatecznie nudzą/męczą życiem, ale ja to bym się jednak ustawił i czerpał z tego żywota garściami. Tylko to też zależy czy to taka absolutna nieśmiertelność, że dożyje końca czasu, śmierci cieplnej kosmosu i sobie tak będę wisiał w martwym kosmosie przez nieskończoność, czy taka umiarkowana/wyłączana nieśmiertelność, że jednak supernova może mnie rozpuścić lub jakimś czarem mogę sobie ją wyłączyć
  • Odpowiedz
czy taka umiarkowana/wyłączana nieśmiertelność


@Returned: Już kombinujesz :) Pomyśl sobie o tych legionach #!$%@? pokoleń, które byś obserwował i miał z nimi interakcje. Nieśmiertelność to piekło samotności, nie w sensie fizycznej obecności ludzi tylko mentalnie.
  • Odpowiedz
@Marek_Tempe: bo wiesz, można to różnie rozumieć - np. nieśmiertelność, że się zregenerujesz nawet jak dostaniesz atomówka w pysk, ale się np. starzejesz, albo się kompletnie nie starzejesz, ale możesz zginąć jak żartujesz bania p krawężnik, bo się poslizgnales na skórce od banana. No i taka absolutna. Tu to już faktycznie słabo.

No trzeba się zastanowić, bo różne są, trzeba sobie dobrą ogarnąć bo różne są.
  • Odpowiedz
@ZAKAPIOREK: Brak potrzeby picia i jedzenia połączony z nieśmiertelnością.
Mógłbym być wtedy pustelnikiem który obserwuje z boku rzeczywistość z boku.
Spisywałbym wtedy w kronikach dzieje ludzkości i obserwował procesy zachodzące w społeczeństwie.
Swoje spostrzeżenia spisywałbym wtedy w książkach.
Ten czas spożytkowałbym też na poszerzanie swojej wiedzy.
Z czasem stałbym się w ten sposób najinteligentniejszą osobą
  • Odpowiedz