Wpis z mikrobloga

Za tanio Wam było? Ukraiński rzepak śmierdzi? No to cyk xD

A tak poważnie to u mnie dziś był po 9,90, więc jak to się ma do niby takich samych cen we wszystkich Lidlach? xD


@radziuxd: To nie jest tak przypadkiem, że niektóre produkty po prostu muszą być droższe w pewnych miejscach bo towar musi dojechać i logistyka więcej kosztuje?
  • Odpowiedz