Wpis z mikrobloga

Co się wczoraj odjaniepawliło to ja nie wiem.

TLDR:


Zajechałem sobie na myjnię samoobsługową na pierwsze w tym roku "poważne" mycie auta. Powiesiłem dywaniki na myjkowych szczypcach, potraktowałem je proszkiem i wodą tak jak auto i zostawiłem je by chociaż odrobinę wyschły. W międzyczasie odkurzyłem wnętrze i przy okazji bagażnik ale rura była za krótka i przeparkowałem auto. W momencie przeparkowania podjechał drugi samochód i "przejął" odkurzacz, a że był to mały piździk no to ch*j i skorzystałem sobie z momentu i wyjąłem dywaniki ze szczypiec by włożyć na miejsce. Zdążyłem włożyć dwa od strony pasażera (przód i tył) gdy chłop udostępnił z powrotem odkurzacz.

Żeby było śmieszniej to chłop odjechał kiedy odkurzacz jeszcze chodził a mój januszowy zmysł nie mógł pozwolić na takie marnotrawstwo czyszcząc swój bagażnik. Gdzieś kątem oka zauważyłem, że jeden samochód podjechał na stanowisko myjki gdzie były moje pozostałe dywaniki z cichą nadzieją, że nie wyjdzie z prośbą o zabranie ich. Skończyłem odkurzanie i zdziwiłem się, że tamtego auta już nie było na stanowisku ale wraz z nim zniknęły moje dywaniki!

Upewniając się, że nie mam sklerozy zajrzałem do środka i faktycznie ich nie było. Ani na swoim miejscu ani na żadnym ze stanowisk.

Jak popierdzielonym trzeba być by podpierniczyć czyjeś dywaniki samochodowe. Gumowe. Warte co najwyżej Chrobrego. Mimo tego nie zamierzam odpuszczać. Zadzwoniłem do właściciela po nagranie z monitoringu i jak dostanę tablice jadę na bagiety.
#bialystok #zalesie ##!$%@? ##!$%@?
  • 18
  • Odpowiedz
@Szklanka_Mleka: cebulaki #!$%@?, niektorzy to maja taka nature ze wszystko #!$%@?/wezma bo ZA DARMO, #!$%@? ze do niczego mu to nie potrzebne i sie nie przyda, ale jest okazja to trza brac
  • Odpowiedz
@BardzoMalaZaba: Rano odezwał się właściciel myjni i mały mindfak bo z nagrania widać było inny samochód niż początkowo sądziłem. Nie żaden koreańczyk tylko Ford na bielskich tablicach ale przy obecnych przepisach to wcale nie oznacza że to nie musiał być miastowy.

Zajechałem na komisariat ale zbyt późno i nie przyjęli zgłoszenia zamiast tego wysłali mnie na Bema ale za dnia bo teraz to tylko grupa interwencyjna poza tym podchodzi to pod
  • Odpowiedz