Wpis z mikrobloga

#!$%@? jakis dzien szczerosci dziś xDDD
1 laska mówi, że nie będzie owijać w bawełnę i ze ona to teraz nie wyjdzie bo jest po zerwaniu, a pisanie jest takie niezobowiazujace (napisałem ze wyjscie tez xD) ( ͡° ͜ʖ ͡°) napisałem ze moge poczekac na co ona oo to super xDD ale chyba nie wziela pod uwage ze max kilka dni a w tym ghost sie też mieści ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2 laska mówi, że nie czuje się dobrze ze soba xD czytaj chodzi na siłke ale nie chudnie jeszcze xD pi3rdolone zdjęcie tylko twarzy, na której prawie totalnie nie widac drugiej brody ani nic ( ͡° ʖ̯ ͡°) teraz zdjęcie wysłała no i faktycznie szafa

pamiętajcie mirki o spotkanie pytajcie się jak najszybciej już myślałem, żeby po pierwszej lasce odpuścić dziś pytanie o spotkanie, ale mówię for fun, na szczęście laski poznane dziś wiec straty w czasie za dużej nie ma, laski poznane na ig

#tinder #randkujzwykopem #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #seks #blackpill #p0lka #rozowepaski #niebieskiepaski #randkujzwykopem #badoo
  • 5
@razdwatrzy55: Jeżeli ona mówi, że nie jest gotowa na związek to znaczy, że nie jest gotowa na związek z Tobą. Też tak miałem. Tez to przerabiałem.
Ostatnio spotkałem się z laką która okazała się 5 lat starsza i 15 kg cięższa. Na co ona liczyła, że oczaruje mnie swoim powabem i osobowością?
Aplikacje randkowe to droga przez mękę. Trzeba przerzucić hałdy na gnoju aby natrafić na coś ciekawego. Warto tylko jeśli
Jeżeli ona mówi, że nie jest gotowa na związek to znaczy, że nie jest gotowa na związek z Tobą. Też tak miałem. Tez to przerabiałem.


@Alladyn777: 100% racji to też młoda laska wiec po jednym dniu nie wyjdzie, coś mnie tam próbuje czarować, że była ze mna szczera bo git zagadałem XD wiec no 2/3 dni ghost wtedy spytam czy moze juz chetna jest xd