Wpis z mikrobloga

@Rick_Sanchez: Za 20k można mieć Punto, Fabię, albo jakąś Dacie w gaziem przynajmniej z 5 lat młodsze. Skoro masz 20k budżetu to oznacza, że nie jesteś jakiś super majętny. Weź coś co będzie tanie w serwisie, mało paliło i żebyś nie musiał spać po nocach skąd wziąć hajs na naprawę....
ceny tez spadły.


@r5678: Ostatnio zastanawiałem się czy w wolnych chwilach znowu nie zacząć sprowadzać i sprzedawać samochodów, tak z ciekawości sobie sprawdziłem i to jest prawda. Cen używek zaczynają spadać i wracać do normy także te bajeczki o inflacji pazernych handlarzy sobie w buty mogą wsadzić. Najgorzej to było podczas trwania epidemii wirusa gdzie różne osoby nam jako społeczeństwu próbowały wmawiać, że samochody są droższe bo ich nie ma kiedy
tylko rynek #!$%@?ło akutalnie, ludzie wystawiają hondy crv z 2008-2009 za 40k xD civic po 25.


@Rick_Sanchez: To też jest akurat prawda, niektórym ludziom padło na łeb konkretnie odnośnie cen wystawianych samochodów. Przez moment pełno januszy-biznesu urodziło w swojej głowie taką myśl, że oni drożej sprzedali jak kupią swoje auto po kilka latach jego użytkowania i chyba to jest właśnie to.
@Rick_Sanchez: To w sumie można bardzo łatwo wytłumaczyć i zrobił to też Michu z MK4 nawet chyba dziś (nie wiem jestem #!$%@?) ludzie ogarnęli, że ceny samochodów się nie zgadzają i trochę przestali kupować bo ten Passat b5 co w Niemczech kosztuje około 1000 euro u nas jest za 10-13 tys zł i tak jest z każdym innym używanym autem.
@Rick_Sanchez: 42 tys zł za Accorda na Europę ( ͡° ͜ʖ ͡°) To nie jest tak, że ludzie się przesiadają tylko to wygląda tak. Handlarze zawyżyli ceny wchodzi taki losowy Kowalski który ma auto na sprzedaż patrzy są za tyle wystawia za tyle co są i mu nie schodzi bo wystawia po cenach cwaniaków handlarzy. Ogólnie zabawne jest też to, że ci ludzie myślą iż ich stara
@Rick_Sanchez: Nie no, ja też na ogół uważam, że on gada przeważnie głupoty. Typ otworzył swój auto handel i swojego czasu mówił, że łooo panie taniej się da dobrych tym samym ja w liceum mniej więcej wyglądałem dzięki temu a przynajmniej się czułem jak sknerus Mc Kwacz zjeżdżający na monetach po wynalezieniu klas maturalnych