Wpis z mikrobloga

@monalisssa: to sprawa do prawnika, sąd może uznać że to była jednorazowa darowizna i alimenty należy płacić tak jak zasądzono, szczególnie jeżeli powziął taka decyzje samodzielnie bez żadnych uzgodnień z byłą żoną/sądem/prawnikiem, spore znaczenie będzie miał tytuł przelewu, to może przesądzić o wszystkim ;)
  • Odpowiedz
@monalisssa: Gdybym miał płacić kiedykolwiek alimety (nie zakładam takiego scenariusza) to wolałbym żeby moje dziecko przyszło do mnie żebym mu kupił nowe buty, t-shirt czy cokolwiek innego jak wysłać pieniądze matce z którą się rozstałem. Poza tym sorry, ale utrzymanie dziecka to obowiązek obojga rodziców a nie tylko tego płci męskiej.
  • Odpowiedz
  • 6
@Cztero0404: Kupiłbyś buty, ale itak musiałbyś zapłacić zasądzone alimenty. Babie powinno się na te 2 lata odebrac te dzieci i dać ojcu i jeszcze jej alimenty zasądzić. Bo najwyraźniej nie jest w stanie samodzielnie gospodarować pieniędzmi w celu zapewnienia dzieciom godnych warunków.
  • Odpowiedz
ja bym wolała płacić 2k miesięcznie zamiast samodzielnie wychowywać dwójkę dzieci


@niedlaanonkamyszka: Przepraszam, ale jestem zdania iż dziecko do zdrowego rozwoju potrzebuje dwojga rodziców zwłaszcza jeśli ktoś ma córkę (boże chroń mnie przed tym) bo chłopak to tam sobie poradzi bo wie, że nikt mu w życiu nie da a dziewczynkom rośnie zazwyczaj ego-top i odwala im po prostu po za tym biorą w późniejszym życiu często model tego jak
  • Odpowiedz
@Cztero0404
Chłopaki sobie radzą zajebiście dobrze patrząc po statystykach bezdomności, alkoholizmu, samobojstw, przedwczesnego zakończenia edukacji, uzależnień narkotykowych, popełnianych przestepstw. Jest w pyte, chłopak da radę, dziewczynki tylko szkoda. W więzieniach siedzi sama klasa średnia i wyższa z pełnych kochających rodzin. Ci z patologii, ubóstwa, niepełnych rodzin, wychowani w przemocy sobie to tam poradzili i ich takie problemy nie dotyczą.
  • Odpowiedz
@monalisssa: mógł sobie na stronie banku ustawić zlecenie stałe na te 2 koła, nawet z jakiegoś subkonta z całą kwotą, żeby się nie denerwował, że mu kasa ubywa, zamiast dać całość babie i konkubentowi. Ale tam musieli mieć bajlando i gnić z frajera, tylko dziecka szkoda.
  • Odpowiedz
nie wierzę w takie coś, facet by strzelił sobie w kolano, nie zyskując nic

To bait żeby wywołać jakąś dyskusje


@heniek_8: bo to grupka gdzie trole trolują inne trole
  • Odpowiedz