Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim! Właśnie przebywam na L4, wzięte z powodu przewlekłego stresu i przemęczenia, związanego z #pracbaza. Generalnie szefostwo mnie zajeżdża i nie przyjmuje żadnych argumentów, że to za dużo jak dla jednej osoby. Nie muszę dodawać, że nie ma mowy o urlopie, stąd zwolnienie lekarskie. Jednak moja przełożona codziennie do mnie dzwoni, bo przeze mnie teraz zagrożone są jakże ważne 'projekty'... Raz oddzwoniłem i udzieliłem informacji, ale ta wciąż wydzwania. Jak myślicie, co robić? Jak postąpić? Oddzwonić, napisać SMS? Dodam, że nie tracę czasu i szukam innej pracy. Jednak nie chciałbym zostać bez żadnej z dnia na dzień.

#logikarozowychpaskow #praca #januszex #depresja
  • 14
@The_sophisticated_one ja bym to kur… zgłosił, przecież to jest męczenie pracownika i utrudnianie mu wyzdrowienia, zwłaszcza jak masz zwolnienie na stres z tej pracy. Nawet myślę że odszkodowanie byś dostał zasądzone

Jeśli masz zwolnienie to kontakt ogranicza się do info do kiedy. Każde rozmówki na temat pracy mogą być użyte przeciwko Tobie
@The_sophisticated_one Brałeś moze L4 przez internet? Bo też planuję za niedługo wziąć z problemów zdrowotnych spowodowanych pracą umysłową, u mnie też nie chcą dawać urlopu a najgorsze jest to że mam zaległy urlop, po pewnym czasie odkąd pracuję zaczęli wymagać ode mnie obecności w pracy w każdy dzień roboczy przez cały rok, jak byłem na jakimś krótszym urlopie to wydzwaniają za mną bo dwie osoby nie potrafią mnie zastąpić, już nie mówiąc
@The_sophisticated_one: Też zauważyłem pewną tendencję lekarzy ostatnio, szczególnie jak chłop mnie bada. Przychodzę, bada mnie i pyta na ile chce tydzień czy dwa pomimo tego, że antybiotyk zazwyczaj jest na 10 dni. No ale twój przypadek to co innego i nawet może by mógł podejść pod wypalenie jakby cię dobrze przebadać. W tej sytuacji nawet jakby cię zwolnili to chyba do pół roku możesz zażywać odpoczynku na L4 by doprowadzić swoją
@The_sophisticated_one: masz umysł niewolnika, niby szukasz innej pracy ale boisz się obecną stracić (na L4 nikt cię zwolnić nie może poza tym istnieje coś takiego jak okres wypowiedzenia i z byle powodu cię zwolnić nie mogą na uop) na dodatek przejmujesz się telefonami jakiejś kierowniczki od której nie masz żadnego obowiązku odbierać telefonu, po powrocie zawsze możesz śmiało po prostu walnąć głupa że ci się np wyświetlacz w tel #!$%@?ł i