Wpis z mikrobloga

@Rad-X: Jak nie ma prądu to ci sklepikara w osiedlowym piwa nie sprzeda, choćbyś miał i milion w gotówce - kasa nie działa i koniec (sprawdzone w boju - miliona wprawdzie nie miałem) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Mateo132: wtedy nagle okaże się że to zakrojona na szeroką skalę akcja skarbówki z bratnią pomocą energetyki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zimowyporanek: fajnie że kasa wytrzyma 2137 transakcji na baterii. Pytanie czy BTS który nie ma podtrzymania też tyle wytrzyma? ( ͡º ͜ʖ͡º)
U mnie w mieście kilka miesięcy była sytuacja że doszło do całkowitego zaniku prądu przez pół dnia. Wtedy paradoksalnie wszystko rozbiło się o podtrzymanie internetu a nie podtrzymanie urządzeń elektronicznych.
@goblin21: @Nortom @Limonene Ja to nawet nie odważyłbym się zamawiać drogich rzeczy z inną płatnością niż gotówka.
Raz zamówiłem opony i przyszły inne niż chciałem,nie przyjąłem ich i koniec tematu.
Jakbym zapłacił przed odbiorem (Przelewem,blikiem czy co tam jest) to musiałbym prosić żeby mi zwrócili pieniądze,czekać,stresować się czy na pewno oddadzą a tak zero myślenia.
@PawelW124: raz się pomyliłem i zamówiłem zły rozmiar opon a zorientowałem się dopiero po 3 tygodniach jak pojechałem do wulkanizacji i mi powiedzieli, że to nie do tego samochodu wyciągając je z bagażnika,
no to bez problemu mi wymienili na nowe mimo tego, że minęło te 14 dni na zwrot,
a sami przysłali kuriera z nowymi oponami który od razu zabrał stare,
jedynie musiałem zapłacić ok. 50 zł za tego kuriera,
@Rad-X: może i jestem #!$%@?ęty, ale jak tylko zaczynam sobie wyobrażać przyszłość zupełnie bez gotówki, to sprowadza się to w mojej pustej głowie mniej więcej do takiej wizji, czyli pozbycia się jakichkolwiek resztek godności, niezależności, czy wolnego wyboru i oddania się w ręce jakichś #!$%@?ńców z ich wizją 'nowego lepszego porządku świata' ( ͡° ͜ʖ ͡°) social credit zbyt niski? to zapomnij że się ruszysz poza ogrodzenie
aver420 - @Rad-X: może i jestem #!$%@?ęty, ale jak tylko zaczynam sobie wyobrażać prz...

źródło: pigs_standing_in_cages

Pobierz
Jakbym zapłacił przed odbiorem (Przelewem,blikiem czy co tam jest) to musiałbym prosić żeby mi zwrócili pieniądze,czekać,stresować się czy na pewno oddadzą a tak zero myślenia.


@PawelW124: zadziałałoby dokładnie tak samo, nie przyjmujesz, idzie jako zwrot, allegro zwraca pieniądze