Wpis z mikrobloga

#it #pracait #cv #kariera #programista15k
Co myślicie o zrobieniu cv, w którym pominę wcześniejsze doświadczenie(same najprostsze prace fizyczne + ochrona), pominę wcześniejsze studia. Zamieszczę tak jak moi koledzy z infy robią same skile i gówno projekciki + jestem na drugim roku informatyki? Dodam, że mnie urządzają bezpłatne praktyki. Szkopuł w tym, że jestem po trzydziestce, wyjebią mnie z rozmowy zaraz po wejściu na rozmowe(w głowach rekruterów)?
  • 11
  • Odpowiedz
@straggler2:

Co myślicie o zrobieniu cv, w którym pominę wcześniejsze doświadczenie(same najprostsze prace fizyczne + ochrona), pominę wcześniejsze studia.

Dobry ruch. Przygotuj tylko zawczasu krótką odpowiedź na pytanie o te wcześniejsze doświadczenia i dlaczego ich nie umieszczałeś w cv, argumentując, że chcesz podkreślić ważniejsze rzeczy adekwatne do stanowiska.

Szkopuł w tym, że jestem po trzydziestce, wyjebią mnie z rozmowy zaraz po wejściu na rozmowe

Jak prezentujesz sensowny poziom to nikt
  • Odpowiedz
@straggler2 ogólnie zależy co potrafisz ale jak mało potrafisz to jest kłopot, nikt nie inwestuje w tej branży w ludzi w takim wieku, szczególnie że zanim się człowiek rozwinie nawet z dobrą wiedzą teoretyczna to dobre 5 lat.
Ogólnie jak chcesz prosta pewna robotę to szukaj prostej pewnej roboty a nie na olimpiadę wybierasz się w wieku 30+ po całych latach spędzonych przed tv z piwem w ręku
  • Odpowiedz