Wpis z mikrobloga

Czaicie że w wieku 18 lat, była sytuacja taka, że zaprosiłem koleżanką na oglądanie filmu. No i na dwa fotele siedzieliśmy oglądaliśmy. Nagle ona wstaje, kładzie się na łóżku i mówi żebym przyszedł. A ja co? A ja jej odpowiedziałem że trzeba dokończyć film... No #!$%@? ja #!$%@?. Dopiero po jakimś czasie zdałem sobie sprawę jak #!$%@?łem...
#przegryw #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #p0lka #tinder #blackpill #hipergamia #logikarozowychpaskow
  • 14
@4mmc-enjoyer: na pewno ta sytuacja miała jakieś plusy, może w oczach tej dziewczyny zyskałeś, pomyślała że nie jesteś taki łatwy czy coś, albo uchroniło cię to przed wczesnym rodzicielstwem, kto to wie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@4mmc-enjoyer: Aż mi przypomniałeś moją podobną sytuację. Jak miałem z 17 lat to zaprosiłem koleżankę, która się we mnie podkochiwała też na film, bo miałem wolną chatę. Miała zostać na noc i została. Ja poszedłem spać do swojego łóżka, a ją położyłem na kanapie. Pisała do mnie SMS czy śpię, bo się boi spać sama, ale zasnąłem chyba w sekundę. Jak sobie o tym przypomnę to mnie wykręca. Z drugiej strony