Wpis z mikrobloga

Gdzie spotykacie ludzi? Wszędzie

Skąd bierzecie znajomych? Spotykam ludzi i stają się znajomi

CO robicie ze znajomymi? Wszystko to co lubię

Czujecie się częścią społeczności, sekty, wioski? Tak, należę do sekty


@mirko_anonim:
  • Odpowiedz