Wpis z mikrobloga

„Kanał Zero spełnia misję mediów publicznych”. Zawsze z tego kisłem, bo Stanowski z tym się zgadzał i wręcz napędzał takie opinie, ale teraz przeszli samych siebie. Czym to się różni od takiego Super Expressu? Wzięli sobie 2 skrajności, by się naparzały ze sobą i jedna strona próbowała orać drugą xD

#kanalzero #neuropa #mieszkanie #nieruchomosci #4konserwy #konfederacja #bekazprawakow #bekazlewactwa
Gours - „Kanał Zero spełnia misję mediów publicznych”. Zawsze z tego kisłem, bo Stano...

źródło: IMG_3329

Pobierz
  • 15
  • 36
@Gours ehh Narkun temat rzeka. Generalnie w skrócie: naganiacz i lobbysta developerski pod płaszczykiem pseudofilozoficznego niezależnego eksperta. Ostatnio wsławił się zajęciem roli kozła ofiarnego w duecie z durniem Baldemarem Wudą gdzie przed wyborami naobiecywali kilka dobrych dla kupujących tematów i Tomuś miał tego osobiście przypilnować, ale tak przypilnował że dowieźli tylko bk2 i to z ch.ujowo policzonymi limitami czym już kompletnie rozwalili i tak nieciekawy rynek nieruchomości.
kdgc - @Gours ehh Narkun temat rzeka. Generalnie w skrócie: naganiacz i lobbysta deve...

źródło: temp_file3569005811606732019

Pobierz
@Dusk_Forest77:

Konieczny sam kiedyś o tym mówił.

Nosiłem koszulkę z orłem. Głosiłem, że Polska powinna być dla Polaków, i wzruszałem się przy piosenkach Honoru. Na szczęście nie potrafiłem się bić, więc nikomu nie zrobiłem krzywdy – zdradził. Podkreślił, że "na szczęście" było to przelotne "zauroczenie", więc niedługo funkcjonował jako "wygolony na łyso (...) naziol".


https://natemat.pl/440491,kim-jest-maciej-konieczny
@Gours wyboru Zaorskiego kompletnie nie rozumiem. Ewentualnie jest to pod wyświetlenia i publikę, która ma w dupie ten temat i przeczytała na pudelku, że Zaorski robi "epickiego flipa"