Wpis z mikrobloga

@Tortcebulowy: ja chce zauważyć, że większość ludzi to raczej jest w pracy, i większość dopiero wieczorem przegląda wiadomości.
Jak wejdziesz na jakieś portale informacyjne to żaden nie wspomina o ukraincu, więc jaka rosyjska propaganda?

Może w gronie nastolatków które chodzą do szkoły.
buahah ale fikołek XD zrób jeszcze raz, zrób jeszcze raz XD


@bylem_zielonko: powiedział typ, który zdanie niżej #!$%@? potężne salto.


a jak bardzo bystry jest ktoś kto powtarza ruską propagandę albo wręcz sam już myśli w ruski sposób i rozpowszechniania swoje przemyślenia, które brzmią jak ruską propaganda i w ten sposób jest pożytecznym idiotą wyreczającym opłacanych ruskich trolli za darmoszkę?


@bylem_zielonko: wam ta ruska propaganda będzie niedlugo z lodówki wyskakiwać.
wam ta ruska propaganda będzie niedlugo z lodówki wyskakiwać. Uważaj jak będziesz mleko otwierał.


Potwierdziłeś tylko moje słowa. Nie musiałeś, ale dziękuję.


@Krupier: tak wiem, niektórym ciężko zaakceptować że mają ruski mental i będą się wypierać
@Tortcebulowy wyobraź sobie co będzie, jak w końcu któreś z takich zdarzeń będzie dziełem Ukraińca. No bo w końcu będzie, statystyka jest nieubłagana. Przecież te wszystkie pseudo-prawaki się obsrają z podniecenia.
tak, tak, wszystko rosyjska propaganda.


A nie wpadłeś na to, że ludzie po prostu są głupi, powtarzają plotki i rzucają słowa na wiatr?


@Krupier: dzięki za ten głos rozsądku. od momentu wybuchu wojny #!$%@? mnie strasznie to zrzucanie wszystkiego na ruska propagande jakby nie wiem jak potezna ona była, nawet na vipok, a to ludzie są po prostu głupi i tacy byli zawsze. fajnie tak zdjąć odpowiedzialność z Polaków i wykopkow,
na to, że ludzie po prostu są głupi, powtarzają plotki i rzucają słowa na wiatr?


@Krupier: Fakt ze 90% gorących to dyskusja na ten temat pokazuje że to faktycznie jest problem a nie tylko widzimisie kilku osób.
tak, tak, wszystko rosyjska propaganda.


A nie wpadłeś na to, że ludzie po prostu są głupi, powtarzają plotki i rzucają słowa na wiatr?


@Krupier: To jest rosyjska propaganda. Zawsze, w pierwszej kolejności takie informacje lecą wpierw z konfiarskich tub propagandowych. W tym przypadku też, bo Miejski Reporter był pierwszy.
To jest rosyjska propaganda. Zawsze, w pierwszej kolejności takie informacje lecą wpierw z konfiarskich tub propagandowych. W tym przypadku też, bo Miejski Reporter był pierwszy.


@lycaon_pictus: nie jest.

Czyli jakiś Miejski Reporter (nawet nie wiem kto to) jest ruskim trollem bo przekazał jakąś nieoficjalną informację, którą gdzieś uzyskał?