Wpis z mikrobloga

Jakieś nawiedzone baby organizują pod sejmem 8 marca protest, na którym będą walczyć o przywile kobiet by mogły bezkarnie nastawiać dzieci przeciwko ojcom.

Na szczególną uwagę zasługują punkty o nie zmuszaniu dziecka do kontaktów z ojcem po uprzednim wmówieniu dziecku przez matkę, że ono tego nie chce. Zakaz widzenia dziecka z ojcem kiedy matka fałszywie go oskarży o pedofilię. Zniesienie kar finansowych jeśli matka utrudnia dziecku kontakty oraz zlikwidowanie pojęcia alienacji rodzicielskiej.

#madki #tatacontent #alienacjarodzicielska #dzieci #pieklomezczyzn #p0lka
WielkiNos - Jakieś nawiedzone baby organizują pod sejmem 8 marca protest, na którym b...

źródło: temp_file5764658706037555859

Pobierz
  • 113
  • Odpowiedz
@Xuzoun: Twierdzisz, że ponieważ dziećmi łatwo manipulować, to należy całkowicie zabrać im prawo głosu? Przecież to jest absurd.

Powtórzę, to dziecko powinno decydować z którym rodzicem chce spędzać czas, a żeby wyeliminować manipulacje rodzica można robić np. coroczne weryfikacje przez psychologa.
  • Odpowiedz
@Shagal: Aarahon nie rozumie, możliwe że nie potrafi przetwarzać danych i myśleć logicznie, czyli bardzo niskie IQ.

Ale tak każdy rozwód to powinien być z automatu 50/50, o ile każdy z rodziców potwierdza wychowywania naprzemiennego i sztywne warunki co 21 dni. Jak rodzic jeden nie chce wychowywać wtedy drugi dostaje 100% oraz otrzymuje Alimenty.

Ale te postulaty bab są straszne... powinny być właśnie inne.

Zakazujące manipulacji dzieckiem, wysokie kary za
  • Odpowiedz
@aarahon: Najdziwniejsze jest ze nie potrafisz zrozumieć tak oczywistych wniosków z tego płynących. Wisienka na torcie to zaś fakt ze cos gadasz o urojeniach i braku argumentacji a większość twoich wypowiedzi to pytania. Najlepszym dowodem jest rozkład plusów, czyli mnóstwo osób zrozumiało i popierałaś praktycznie wszyscy uważają ze nie masz racji.
  • Odpowiedz
  • 2
jeśli jesteś kobietą to szacunek za info i brak poparcia dla takich inicjatyw


@brednyk bo to szkodliwe i dla dziecka i dla ojca. Tam więcej kobiet się wypowiadało negatywnie.
  • Odpowiedz
Najdziwniejsze jest ze nie potrafisz zrozumieć tak oczywistych wniosków z tego płynących.


@damch: ale jakich wniosków? Do czego te wnioski?

Wisienka na torcie to zaś fakt ze cos gadasz o urojeniach i braku argumentacji a większość twoich wypowiedzi to
  • Odpowiedz
Ale Ty coś założyłeś i pytasz mnie czy potrafię to założenie udowadniać.


@kiszczak: a potrafisz wskazać co założyłem? xD

No i nadal nie wiem jak to wszystko miałoby mnie przekonać, że nie rozróżniasz wniosków od urojeń


@kiszczak: nadal nie wiem dlaczego miałbym przekonywać manipulanta ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@aarahon

a potrafisz wskazać co założyłem?


Oczywiście. Założyłeś, że na grafice musi być literalnie coś, co reszta nazywa wyciągniętymi z grafiki wnioskami( ͡º ͜ʖ͡º)

jeśli nie są to urojenia to pokaż mi w grafice słowa takie jak "uprzednim wmówieniu dziecku" i wtedy do mnie napisz.
  • Odpowiedz