Wpis z mikrobloga

Mam przyjaciela. Lat 36 po rozwodzie i jednym narzeczeństwie. Pół roku temu dorwał jakąś małolatę 24 lata która wyczuła hajs i ogólnie życiowy ogar chłopa(oprócz kobiet xD) i już mu truje, że pierścionek zaręczynowy to musi kosztować 3 i pół wypłaty(co #!$%@??). Oczywiście piszę mu jako dobry przyjaciel, że 3 raz niech się chociaż ogarnie i nie oświadcza po roku bo szkoda hajsu i jak ma im wyjść to i tak wyjdzie nawet jak nie wyda 20k na kawałek żelaza i że może lepiej kredyt nadpłacić. A ten już racjonalizacja w głowie, że tym razem jest na 100% to. No debil xD

Oczywiście na ostatnie imprezie pierścionek to był główny temat i mu truła niby w heheszkach, że facet musi pokazywać, że kocha. Oczywiście szpilki z mojej strony, że sama niech mu kupi drogi zegarek jak tak bardzo kocha i uważa, że rzeczy materialne udowadniają miłość i coś tam kumpel podłapał, ale zaraz został sprowadzony ziemie. W poprzednich jego związkach starałem się mu jakoś pomóc i doradzać, ale już teraz nie mam sił na tego kretyna i w maju szykuje się wspólny tygodniowy wyjazd Albanii i to ją jeszcze będę podkręcał, że w pracy jakaś dziewczyna dostała pierścionek z samochodem czy coś xD

Z jednej strony #!$%@?ą mnie żarty które robią z chłopów mameje życiowe i nieogarów, ale jak patrze na niektórych jak się dają omotać to się scyzoryk otwiera( ͡° ʖ̯ ͡°)

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #pontofle
  • 49
Oczywiście szpilki z mojej strony, że sama niech mu kupi drogi zegarek jak tak bardzo kocha i uważa, że rzeczy materialne udowadniają miłość i coś tam kumpel podłapał


@Kiedys_Mialem_Fejm:

Skoro oświadczył się swoim ex to dlaczego ta ostatnia ma być gorsza od nich i pierwsza wychodzić z prezentami? Nie jest gorsza od nich więc to nie fair w stosunku do niej że tamtym dał a ta ma odpiertalać piruety, jakby w
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.