Wpis z mikrobloga

Ehh chłop już na 2 punkcie rozładunkowym. Chłop czeka na rozładunek. Chłop się zestresował nie wiadomo czemu. I chłop dostał wcześniej ataku paniki. Ehh czułem kłucie jakby serca. Wystraszyłem się że to zawał. Ehh i tak w kółko się nakręcam. Boję się żyć przez to ehh. Rozładunek i do domu. #przegryw #pracbaza #busiarze #nerwica
Napalone_Okno - Ehh chłop już na 2 punkcie rozładunkowym. Chłop czeka na rozładunek. ...

źródło: IMG_20240227_103958

Pobierz
  • 15
@Napalone_Okno: chetnie sie z toba zamienie. Masz robote to za 300zl mozesz sobie zbadac serce i 90-95% pewnosci czy grozi ci w ogole jakis zawal. Ataki paniki tez mozna leczyc i pewnie nawet nie probowales a byle pierwsze gownoleczenie ma z 70% szans ci pomóc. Nudy, pisz jak bedziesz mial prawdziwe problemy.
@tomeme i co mu da 95% pewności?
Nadal może mieć zawał z sporym prawdopodobieństwem.

Moja babcia umarła na serce tego samego dnia w którym lekarka w szpitalu powiedziała wypisując, że na pewno jej zawał nie grozi xD
@10129: no ale to nie wina zawalu tylko lekarza ktory byl smieciem. Czesto widze ze traktuja starych ludzi jak odpady i nie probuja ich w ogole leczyc, wiec moja opinia sie nie zmienia. A on nie jest babcia. Poza tym zawal srawal, przecietny konowal zna 2 choroby serca, zawal albo migotanie przedsionkow. Mlodzi ludzie z zasady statystycznej maja bardzo niewielka szanse na zawal, zreszta w mlodym wieku to albo cie zabije
@Napalone_Okno: przy zawale zazwyczaj masz rozlany bol na cala klatke piersiowa ewentualnie z promieniowaniem do tylu lub roznych czesci ciala o charakterze uciskowym, no ale taki jest ksiazkowy, ale rzadko to ma cos wspolnego z kluciem. No i ludzie nie moga sie ruszyc, dusza sie i mdleją. przy objawach nerwicowych dalej mozesz robic co robisz tylko panikujesz ewentualnie masz nogi z waty albo objawy mijaja szybko <20min najczesciej, przy prawdziwych chorobach