Wpis z mikrobloga

Ale wysypalo kretynow ruskich, ojezus.

Boicie sie udzialu w wojnie na cudzym terytorium, a dzielnie walczycie z logika (i historia naszych przeszlo 20 konfliktow z Rosja) wierzac ze inaczej za kilka lat i tak nie bedziecie musieli walczyc na naszym terytorium.

komuna zrobila z nas narod trzesidup i slugusow ruskiej propagandy, zamiast walczyc o swoj interes (tak, mozliwosc oslabiania wrogiego nam panstwa osciennego na nie swoim terytorium to nasz interes) to wy produkujecie wysrywy ze przeciez pan putin jeszcze nas nie atakuje to po co prowokowac :D

Kretyni, wykopcy najwieksze pelikany i propagandzisci internetu.

Serdecznie dziekuje wszystkim uzytkownikom dzielnie walczacym z tym co sie dzieje teraz na tym portalu, to powinna byc praca moderacji.

#nato #wojna #ukraina #rosja
  • 43
@Pieszczoszek_Czyscioszek ale gdzie ja prezentuje wojowniczy nastroj? Jeden cytat z mojej wypowiedzi.

Mozliwosci sa dwie kolego.

1. Akceptujemy jako czlonkowie NATO mozliwosc, ze wspolna armia, w tym polska, bedzie uczestniczyc w dzialaniach wojennych na Ukrainie (nie trzeba walczyc z orkami pod donbasem, mozna odcoazyc zachod Ukrainy i przestrzen powietrzna by oni sami przerzucili sily na wschod)

2. Za pare lat jak Ukraina upadnie a Rosja troche odbuduje potencjal militarny, to ani moja