Wpis z mikrobloga

Ale wysypalo kretynow ruskich, ojezus.

Boicie sie udzialu w wojnie na cudzym terytorium, a dzielnie walczycie z logika (i historia naszych przeszlo 20 konfliktow z Rosja) wierzac ze inaczej za kilka lat i tak nie bedziecie musieli walczyc na naszym terytorium.

komuna zrobila z nas narod trzesidup i slugusow ruskiej propagandy, zamiast walczyc o swoj interes (tak, mozliwosc oslabiania wrogiego nam panstwa osciennego na nie swoim terytorium to nasz interes) to wy produkujecie wysrywy ze przeciez pan putin jeszcze nas nie atakuje to po co prowokowac :D

Kretyni, wykopcy najwieksze pelikany i propagandzisci internetu.

Serdecznie dziekuje wszystkim uzytkownikom dzielnie walczacym z tym co sie dzieje teraz na tym portalu, to powinna byc praca moderacji.

#nato #wojna #ukraina #rosja
  • 43
  • Odpowiedz
@papieska_ONUCA: Lol nikt o zdrowych zmysłach nie będzie wysyłał polskich żołnierzy do walki w Donbasie. Ale to nie wyklucza tego że jak trzeba będzie to pójdę bronić Polski przed ruską swołoczą. Mój dziadek #!$%@?ł nazioli pod Kockiem, ja będę #!$%@?ć ruskich. Wszystko się zgadza.
  • Odpowiedz
jakiś pet z internetowym kretynem na profilowym z fejmemmej śmie szydzić z innych bo nie chcą pchać polskich żołnierzy na wojnę i wyzywa ich od trolli :D


@RunAway268: zawsze jak brakuje argumentów to szuka się czegoś, do czego można się #!$%@?ć ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@detokstyle: To mam apel do was odważnych, niezłomnych łykopków - weźcie się spakujcie i jedźcie bronić tej ukrainy, ale nie wymagajcie żeby jakikolwiek polski obywatel będacy żołnierzem miał tam jechać i naraż swoje życie na obcej ziemii za obcy kraj z który nie łączy nas kompletnie nic oprócz niestety wspólnej granicy.
#!$%@? że rosja taka słaba, że armii nie ma, że rakiet nie ma itp. itd. a jednocześnie taka mocna że
  • Odpowiedz
To mam apel do was odważnych, niezłomnych łykopków - weźcie się spakujcie i jedźcie bronić tej ukrainy, ale nie wymagajcie żeby jakikolwiek polski obywatel będacy żołnierzem miał tam jechać i naraż swoje życie na obcej ziemii za obcy kraj z który nie łączy nas kompletnie nic oprócz niestety wspólnej granicy.


@angelofdeath007: ale czaisz, że pierwszy raz w historii polski mamy możliwość walki z wrogiem na obcym terytorium i musimy to wykorzystać?
  • Odpowiedz
  • 0
@Ark00: Funkcjonujemy w strukturach NATO, a choć Ukraina nie, to obecnie rozważane jest wsparcie Ukrainy armią NATO.
@rimyi: nie doleciało do mnie bo i tak mam go na czarnej za całokształt dokonań.
I prawdopodobnie właśnie tego nie czają, nie rozumieją, że to jest pierwsza szansa w historii kiedy to MY prowadzimy działania na cudzym terytorium, a nie inni na NASZYM.
  • Odpowiedz
Funkcjonujemy w strukturach NATO, a choć Ukraina nie, to obecnie rozważane jest wsparcie Ukrainy armią NATO.


@detokstyle: aha, czyli idziemy w opcję full eskalacje. Przykro by było gdyby pociągnęło to za sobą kolejne konflikty, nikt się tego nie spodziewa
  • Odpowiedz
  • 0
@dobry-informatyg: ale jaką ambicje, jak tutaj połowa nie ma żadnych? Ja nie mowie o prywatnych ambicjach, nikogo nie wysyłam, nigdzie w swoim wpisie nie nakłaniałem do walk.
Mówiłem jedynie, że propaganda ruska na wykopie dzielnie potrafi szkalować każde niekorzystne dla siebie wydarzenie (walka z armią NATO, powtarzam, nigdzie nikt nie mówi o armii polskiej).
  • Odpowiedz
  • 0
@Ark00: no myślę Areczku, że nie my idziemy w opcję eskalacji tylko ruskie psy.
To oni nie poprzestają na Ukrainie, wyciągają szabelkę w kierunku Państw ościennych takich jak Mołdawia, Litwa, Łotwa, Estonia, Polska. No można udawać, że deszcz pada jak plują jak zawsze. Albo, że trochę będą popychać i kopać aż im się znudzi. Przerabialiśmy to już chyba?

Czemu każdy z mądrusiów internetowych widzi problem w uczestnictwie armii NATO w tym
  • Odpowiedz
@detokstyle: ale co ty sie indyczysz jak ruscy mają za to płacone. sam byś pisał pro-polskie komentarze na ruskim wykopie jakby ci ABW płaciło za każdą "reply" ze strony wściekłych kacapów
  • Odpowiedz