Wpis z mikrobloga

Ale wysypalo kretynow ruskich, ojezus.

Boicie sie udzialu w wojnie na cudzym terytorium, a dzielnie walczycie z logika (i historia naszych przeszlo 20 konfliktow z Rosja) wierzac ze inaczej za kilka lat i tak nie bedziecie musieli walczyc na naszym terytorium.

komuna zrobila z nas narod trzesidup i slugusow ruskiej propagandy, zamiast walczyc o swoj interes (tak, mozliwosc oslabiania wrogiego nam panstwa osciennego na nie swoim terytorium to nasz interes) to wy produkujecie wysrywy ze przeciez pan putin jeszcze nas nie atakuje to po co prowokowac :D

Kretyni, wykopcy najwieksze pelikany i propagandzisci internetu.

Serdecznie dziekuje wszystkim uzytkownikom dzielnie walczacym z tym co sie dzieje teraz na tym portalu, to powinna byc praca moderacji.

#nato #wojna #ukraina #rosja
  • 43
  • 6
@Aster1981 najbardziej mnie w tym zaskakuje skala. Dziesiatki milionow wpisow propagandowych w samej Ukrainie, posadki w gazpromie dla elit niemieckich, wpsieranie finansowe skrajnych partii lewicowych oraz prawicowych europy zachodniej. No ruskie byliby potega swiatowa gdyby nie imperialostyczne zapedy, tak sa po prostu posmiewiskiem swiata z liczeniem przegranych na koncie.
@detokstyle Internet dużo by zyskał, gdyby każdy komentarz musiał być opatrzony ryjem komentującego. Póki co, można odnieść mylne wrażenie, że wypowiedź przysłowiowego debila jest tyle samo warta ile kogoś kompetentnego. Zwracam też uwagę, że większość normalnych/rozsądnych/ogarniętych ludzi nie ma potrzeby uzewnętrzniania swoich przemyśleń w internecie, dlatego trudno, na podstawie komentarzy w necie, wyciągać wnioski co do ogółu społeczeństwa.
@detokstyle: Nie wiem, czy dobrze rozumiem. Sugerujesz, że powinniśmy zaangażować się militarnie w konflikt na Ukranie i wysłać żołnierzy, tak? Bo ja od wczoraj na zmianę widzę, że nikt nas nie pcha do wojny (to propaganda), nie ma takich intencji (a premier słowacji to kolega putina), a teraz widzę że łykam propagandę bo nie chcę by Polska wchodziła do wojny (i jestem trzęsidupa). Zdecydujcie się, po której stronie jest ta propaganda
@papieska_ONUCA: ale ludzie nie mają nic do gadania odnośnie tego czy chcą wojne czy nie. Ukraina 2 i 10 lat temu też nie chciała wojny, Polska w 39 nie chciała wojny.
Wojny nie chce nikt, ale w naszym umiejscowieniu geograficznym to czcze życzenia.

@SRzeyamlon: Sugeruję, że mamy zobowiązania wynikające z bycia w sojuszu. Nie przeniesiemy Polski w inny rejon, żyjemy między wschodem a zachodem od zawsze i szczęście w nieszczęściu