Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci

Oferta typu "Powiedz mi że wygląda na to, że mamy szczyt bańki bez mówienia mi tego wprost" XD

https://www.otodom.pl/pl/oferta/mieszkanie-gorny-mokotow-72-m2-ID4plfN

Myślę że Pan Waldemar sprzedający coś co wygląda jak opuszczona przez lokatorów melina za takie kwoty BO MU KTOŚ PEDZIOŁ ŻE NIERUHY WARTE TERAS SOM NIESKOŃCZONOŚĆ stanowi kolejny znak ekstremalnego przegrzania zmierzającego w stronę przepaści xD
Khaine - #nieruchomosci 

Oferta typu "Powiedz mi że wygląda na to, że mamy szczyt ba...

źródło: okazja

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
@Khaine: najbardziej bawi mnie wspominanie w tym ogłoszeniu o wannie i muszli, przecież te rzeczy i tak nowy właściciel wywali.
Mógł od razu napisać, że umeblowane w klasycznym stylu i piękne tapety na ścianach.
  • Odpowiedz
@Khaine: Jakbym miał taką kasę to bym sobie kupił jakiś domek lub mieszkanie w Hiszpanii za ok 200k, z garażem oraz basenem a za resztę (ok. 800 tys zł )żył jak pączek w maśle dorabiając w jakieś gówno robocie . Jednym słowem Xd.
  • Odpowiedz
  • 13
@mickpl: Stary Mokotów, 72 m² i 600k XD

To się nie łączy. Lokalizacja jest wszystkim. A Stary Mokotów topka w Warszawie.
  • Odpowiedz
@Khaine:

Jak dla mnie nie jest tyle warte bo to nie jest nawet przedwojenna kamienica. Części wspólne to nadal będzie bieda, nawet po generalnym remoncie, który raczej się nie wydarzy. No i nie jest podane piętro co przy braku windy jest podejrzane.

Ale cena nie jest szokująca. To nie kolejna niska klitka dla hobbitów na zadupiu "2 kilometry do metra Chrzanów" gdzie jedynym ratunkiem przy braku komunikacji jest miejsce postojowe
  • Odpowiedz
Myślę że Pan Waldemar sprzedający coś co wygląda jak opuszczona przez lokatorów melina za takie kwoty BO MU KTOŚ PEDZIOŁ ŻE NIERUHY WARTE TERAS SOM NIESKOŃCZONOŚĆ stanowi kolejny znak ekstremalnego przegrzania zmierzającego w stronę przepaści xD


@Khaine: Matka umarła to se Sprzedam po cenie jak te nowoczesne apartamentowce tuż obok .
  • Odpowiedz
@Khaine: Retro klimat tego mieszkania jest bezcenny. Można tam kręcić jedenastą część Dekalogu Kieślowskiego albo polski odpowiednik Dziecka Rosemary.
  • Odpowiedz
  • 1
@Khaine no myślę, że za tyle to nie, ale kupić za 1.3,remont za 200 i można to pchać za dwie banki, bo lokalizacja jedna z lepszych w Wwa, plus mieszkanie 3,15m, to robi robotę.
  • Odpowiedz