Wpis z mikrobloga

Od wczoraj poważnie się obawiam o to, że Polska dołączy się do wojny. Wczoraj Premier Słowacji zapowiedział, że NATO chce pomóc Ukrainie bezpośrednio wysyłając tam wojska i on chce tego uniknąć dla swojego kraju. Od tygodni Tusk wspomina, że "ma bardzo złe informacje", Hołownia wgniata Putina, a w międzynarodowym towarzystwie Polska wydaje się być jednym z liderów tego pomysłu xD

Rozumiem, że wydumali sobie że Ukraina wytrzyma jeszcze parę miesięcy i będzie zgniły pat, a także bieda i patologia zalewająca Europę. Chyba stwierdzili, że jak 5-10 krajów wrzuci trochę sprzętu, trochę wojska i wejdziemy do wojny na pełnej #!$%@? to uprzedzimy Putina z gospodarką nastawioną na wojnę, co by się nie rozkręcił i nie napadał kolejnych krajów za parę miesięcy, jak Ukrainie skończy się amunicja. Tylko że oznacza to za chwilę masowy pobór i rakiety latające nad polską, więc jeśli to się potwierdzi to znów Polska w centrum wojny światowej xD

#wojna #ukraina #nato
  • 32
  • Odpowiedz
  • 4
@evilmalina: Mam go tu od 6 lat. Prześledź sobie, że o wojnie rzadko tu praktycznie nie pisze. Was #!$%@?ło od tego "nie uwierzę w propagandę, nawet jak to mówi premier członka NATO"...
  • Odpowiedz
@SRzeyamlon: jakie rakiety, oni w ukraine nawet nie strzelaja bo juz nie maja czym xd
Wjazd nato w tej chwili oznaczalby natychmiastowa kapitulacje, tylko ze nato tak nie zrobi bo nie doczytales ze nato to sojusz obronny i sam nie atakuje
  • Odpowiedz
@SRzeyamlon: premier słowacji to drugi orban - nie wierzyć, olać rumuna.
to tak, jakby na zachodzie powtarzali słowa macierewicza czy morawieckiego o niemcach i innych kondominiach - debilizmy dla gawiedzi i proputinowska propaganda. Niestety skuteczna na nieinteligentną część społeczeństwa.
  • Odpowiedz
  • 2
premier słowacji to drugi orban - nie wierzyć, olać rumuna.


@niegwynebleid: ok, oby, czekam na wnioski po ich spotkaniu. Wczoraj szef NATO zapowiedział, że Ukraina wejdzie do NATO, a to już się układa w całość a nie spisek paru odklejeńców.
  • Odpowiedz
@SRzeyamlon: Mam takie same obawy od kilku dni. Oświadczenie Tuska + Hołownia miesiąc temu mówił że zbliża się czas podejmowania niepopularnych decyzji dla obywateli wiele od nich wymagających
  • Odpowiedz
@SRzeyamlon: do nato nie wejdą już widze jak erdogan, orban czy fico ja zaakcpetuja plus stoltenberg tak gadał juz w przeszłości(zagrzewa ukrów do walki) natomiast cos sie szykuje mi sie wydaje, że moze byc mobilizacja ukraińców z europy tylko nie chca paniki wzbudzać
  • Odpowiedz
  • 2
Jak szwecji nie da się wsadzić przez ruskorbana.


@niegwynebleid: przecież Szwecję dziś mają Węgry zaakceptować.

ukraina w NATO w trakcie trwania konfliktu xD


@niegwynebleid: nie wiem czy w trakcie, wczoraj stoltenberg jasno zapowiedział Ukrainę w NATO.

Musisz bardziej w propagandę strachu, bo słabe argumenty.


@niegwynebleid Wam na łeb od tej walki z trollami się rzuciło. Tradycyjnie na wykopie za chwilę wajcha w drugą stronę będzie gdy tylko Tusk powie, że
  • Odpowiedz
@SRzeyamlon spokojnie, elity UE już mają plan stworzenia...EKO armii aby ratować planetę. Pewnie będzie to homokomando na rowerach.
Przerażające jest to,że rządzą nami debile:/. Wydaje mi się,se nawet nasz rząd jest dużo bardziej ogarnięty niż elity europejskie. Zielony łas im mózgi wyżarl:/
  • Odpowiedz